Wiadomości z Żor

Zrób karierę z TEB Edukacja w Żorach- rekrutacja trwa!

  • Dodano: 2019-09-11 06:00, aktualizacja: 2019-09-11 08:37

TEB Edukacja w Żorach od 22 lat oferuje kształcenie w Szkołach Policealnych, Medycznych, Liceum dla dorosłych oraz Akademii III Wieku.

Obecnie trwa nabór na zajęcia na rok 2019/20! Wybierając swój wymarzony kierunek, warto zwrócić uwagę na te, które cieszą się największym zapotrzebowaniem wśród przyszłych pracodawców.

 

Praca w branży medycznej na wyciągnięcie ręki.

Firmy medyczne coraz częściej zgłaszają zapotrzebowanie na specjalistów. I wcale nie muszą to być absolwenci szkół wyższych. Ważne jest posiadanie odpowiednich kwalifikacji, które można zdobyć w Szkołach Medycznych TEB Edukacja w Żorach.  Szkoły Medyczne TEB Edukacja w Żorach co roku wypuszczają na rynek pracy  swoich absolwentów, którzy z powodzeniem znajdują zatrudnienie w branży medycznej. Wszystko za sprawą odpowiedniego programu kształcenia, który został przygotowany z naciskiem na praktyczne przygotowanie słuchaczy do wykonywania zawodu.

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Kierunek ten daje możliwość zdobycia uprawnień do pracy w branży stomatologicznej w 2 lata. W tym przypadku zakres obowiązków jest stosunkowo szeroki – jako higienistka będziesz samodzielnie wykonywać sporą część zabiegów, a także zajmować się diagnozowaniem jamy ustnej pacjenta i edukacją w zakresie jej higieny. Warto podkreślić, że już po roku nauki otrzymujesz dyplom pomocy dentystycznej.

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY Z ARTETERAPIĄ

Na tym kierunku nauczysz się prowadzić różne formy i techniki terapii zajęciowej w procesie leczenia oraz rehabilitacji chorych. Pełnić będziesz istotną rolę jako członek zespołu terapeutycznego wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba rehabilitacji i leczenia. Tylko w TEB Edukacja został wyodrębniony przedmiot Arteterapia, który przygotowuje słuchaczy do wykonywania terapii za pomocą różnych rodzajów sztuki. Kierunek ten doskonale przygotowuje do pojęcia pracy w placówkach rehabilitacyjnych, sanatoriach, domach pomocy społecznej oraz hospicjach.

Na rzecz lokalnego rynku pracy

TEB Edukacja w Żorach prowadzi działalność z uwzględnieniem lokalnych zapotrzebowań na rynku pracy. Dlatego w niektórych miastach dostępne są kierunki specjalnie dostosowane do określonego regionu. Podobnie jest z dofinansowaniem edukacji, dzięki czemu szkoła TEB Edukacja w Żorach oferuje bogaty wachlarz bezpłatnych kierunków,

TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH Z CERTYFIKATEM BIELENDA PROFESSIONAL

Jako słuchacz na tym kierunku przeprowadzać będziesz diagnozę kosmetyczną oraz wykonywać zabiegi pielęgnacyjne, lecznicze i upiększające w obrębie twarzy i całego ciała. W trakcie dwóch lat nauki zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne do podjęcia pracy w zawodzie. Swoje kompetencje będziesz szlifować podczas szkoleń prowadzonych przez przedstawicieli firm kosmetycznych - Bielenda Professional. Zdobędziesz również certyfikaty, które umocnią Twoją pozycję w oczach pracodawców. Jako wykwalifikowany specjalista możesz liczyć na opłacalną i rozwijającą pracę w ośrodkach SPA, klinikach dermatologicznych czy gabinetach kosmetycznych, ponieważ wciąż nienasycony rynek wymusza tworzenie ofert salonów w sposób kompleksowy. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by otworzyć własny gabinet. Perspektywy są zachęcające.

FLORYSTYKA I BUKIECIARSTWO

Lubisz tworzyć kompozycje z kwiatów i innych elementów dekoracyjnych? Posiadasz zmysł estetyczny? Zapisz się na kierunek Florystyka i bukieciarstwo. Dowiesz się, jak dobierać i przygotowywać rośliny oraz wykonywać dekoracje, np. z roślin suszonych, doniczkowych lub kompozycji mieszanych. Nauczysz się tworzenia kompozycji kwiatowych oraz wiązanek okolicznościowych z kwiatów żywych. Zdobędziesz umiejętności z zakresu pielęgnacji roślin ciętych, doniczkowych i gotowych dekoracji florystycznych, a także stylizacji wnętrz materiałem roślinnym.

REKRUTACJA TRWA, ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

TEB Edukacja w Żorach

Rynek 23, 44-200 Żory
Tel: 32 661 42 88

www.teb.pl

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.