Wiadomości z Żor

Wynajem ciężkich dźwigów w Żorach - 24 h / 7 dni w tygodniu

  • Dodano: 2017-06-20 08:15, aktualizacja: 2017-06-20 08:19

Chcesz wynająć dźwig w Żorach? Wybierz kompleksowe usługi dźwigowe w firmie Sołtys - lidera w wynajmie dźwigów na Śląsku. Zapewniamy precyzję i profesjonalne podejście do każdego zlecenia.

Lider usług dźwigowych w Żorach, Rybniku i okolicach

FUSUB Sołtys to jedna z największych flot ciężkich dźwigów w Żorach. W naszej dyspozycji jest prawie 20 różnego rodzaju maszyn. Wśród nich znaleźć można bardzo wytrzymały sprzęt, taki jak Liebherr LTM 1250 (mogący unieść do 250t) oraz lżejsze pojazdy firm Liebherr, Grove i Faun. Wyróżnia nas również profesjonalna załoga, która doświadczenie zdobywała na budowach na terenie całego kraju. 

 

Wynajem dźwigów w Żorach i okolicach 

Oferujemy wynajem ciężkich dźwigów w Żorach na dobrych warunkach. Dzięki bliskości naszej bazy (w Tychach) i doskonale zorganizowanej logistyce zapewniamy dobre terminy i szybką realizację zleceń. Klienci firmy Sołtys mogą również skorzystać z telefonu alarmowego, czynnego non - stop. Można pod nim zgłaszać pilne prace awaryjne.

 

Specjaliści od trudnych i skomplikowanych podnoszeń 

Zapewniamy pełny zakres usług dźwigowych. Żory oraz inne miasta woj. śląskiego są mocno zurbanizowane - nie zawsze między budynkami zmieści się ciężki dźwig. Dlatego też w takich sytuacjach organizujemy podnoszenie na dwa mniejsze żurawie. Pracujemy również w halach i zakładach przemysłowych (pod dachem); w elektrowniach, hutach i elektrociepłowniach. Każda z naszych akcji kończy się pełnym sukcesem!

 

Wyróżnia nas własne centrum technologiczne 

Umożliwiamy planowanie i realizację prac z udziałem Centrum Technologicznego. Nasze centrum to grupa doświadczonych inżynierów, którzy analizują zlecenie pod kątem możliwości pracy dźwigu i przeszkód, które może on napotkać. Efektem jest plan podnoszenia, który - realizowany krok po kroku przez operatorów żurawi na miejscu prac - gwarantuje 100% skuteczność.

 

Doświadczenie zdobywane na terenie największych placów budowy 

Z nami zdemontujesz konstrukcje metalowe, suwnice i inne ciężkie elementy w swojej hali produkcyjnej. Pomożemy również przy pracach drogowych i kolejowych - montażu i demontażu elementów ciągów komunikacyjnych, remontach wiaduktów i budowie mostów.

 

Szukasz usług dźwigowych w Żorach? 

Wejdź na stronę: https://dzwigi.org/dzwigi-zory-wynajem/ i zamów dźwig! Telefon czynny całą dobę 24 h / 7 dni w tygodniu. 

Skorzystaj z profesjonalnych usług dźwigowych firmy Sołtys! Zapewniamy dobre ceny i szybkie terminy realizacji. Zapraszamy do współpracy!

Wynajem ciężkich dźwigów w Żorach - 24 h / 7 dni w tygodniu

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.