Wiadomości z Żor

Wesele - oczyszczacz powietrza na sali weselnej?

  • Dodano: 2022-05-23 11:45

Pomimo problemów z pandemią wiele osób nadal decyduje się na organizację wesela. Wybór sali weselnej najczęściej uzależniamy od dobrego jedzenia, umiejscowienia, dobrych opinii, bazy noclegowej, czy funkcjonalności. Większość sal weselnych posiada obecnie klimatyzacji a pary, które decydują się na wesele w upalne miesiące nie wyobrażają sobie aby mogło być inaczej. Nikt z nas nie zastanawia się raczej nad jakością powietrza jakie wdychamy w tym wyjątkowym dniu, ale czy słusznie? Czy element wyposażenia sali, jakim jest oczyszczacz z jonizacją powietrza może być jej dodatkowym atutem?

Oczyszczacz z jonizacją powietrza na sali weselnej, dlaczego warto?

Jakość powietrza wpływa nie tylko na zdrowie, ale także samopoczucie. To jakie powietrze wdychamy w pomieszczeniu w którym przebywamy kilka godzin, może wpłynąć na to jak się czujemy, czy boli nas głowa, czy jesteśmy senni, albo nadmiernie zmęczeni, a koncentracja jest zaburzona.

Sala weselna to specyficzny obiekt, w którym podczas wesela gromadzi się w większości przypadków duża liczba osób, jeśli w powietrzu unoszą się zanieczyszczenia, bakterie, alergeny, wirusy czy zaburzona jest równowaga anionowa- kationowa, z pewnością goście weselni nie będą czuć się bardzo dobrze i choć wobec innych elementów sali weselnej jakość powietrza wydaje się najmniej istotna, nie warto bagatelizować problemu. Najczęściej wybieranymi miesiącami na organizację wesela są miesiące od maja do października, gdzie problem z alergenami, pyłkami, czy grzybami jest widocznie odczuwalny dla osób cierpiących na alergie. Tacy goście z pewnością docenią fakt, umieszczenia na sali oczyszczacza powietrza z jonizacją, jak np. chętnie wybierany model VESTFROST VP-A1S70WH oczyszczacz powietrza. Zainstalowanie urządzenia do sterylizacji powietrza w sali weselnej, może być także dodatkową korzyścią w oczach potencjalnych klientów, którzy poszukują wyjątkowej sali.

VESTFROST VP-A1S70WH oczyszczacz powietrza do sali weselnej

Sala weselna to zazwyczaj dość duża przestrzeń, więc jeśli zdecydujemy się na zakup oczyszczacza powietrza, konieczna będzie inwestycja w urządzenie, które poradzi sobie na bardzo dużej przestrzeni. Przykładem tego typu urządzenia jest największy model duńskiego producenta VESTFROST VP-A1S70WH oczyszczacz powietrza z lampą uv i funkcją jonizacji. Jego wskazana przez producenta powierzchnia oczyszczania wynosząca 80 m2, a także wydajność wynosząca 620 m3/h, pozwala na umieszczenie urządzenia także na bardzo dużej przestrzeni. Co jeszcze jest ważne kiedy kupujemy urządzenie do sali weselnej? Głośność pracy to parametr niezwykle ważny, jeśli oczyszczacz z jonizacją powietrza będzie pracował bardzo głośno  nie będzie nadawał się ani do użytku domowego, ani do sali weselnej, ze względu na bardzo niski komfort i słabą funkcjonalność. Wracając do samego oczyszczania, warto zwrócić uwagę czy dany sprzęt filtruje powietrze wieloetapowo z użyciem dobrej jakości filtrów, dla przykładu VESTFROST VP-A1S70WH oczyszczacz powietrza, przeprowadza filtrację przy wykorzystaniu filtra wstępnego, węglowego HEPA, lampy UV-C LED oraz generatora jonów.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Komentarze (1)    dodaj »

  • Amelia

    Mało kto zwraca uwagę na takie szczegóły ale ja pytałam sale o oczyszczacz. I nieliczne miały. To zawsze w parze szło z większą dbałością o szczegóły a ja też lubię o nie dbać, od długo szukanych zaproszeń z tadam po wymarzona koronkowa suknię dopasowana w każdym calu. Cały ślub był idealnie zaplanowany.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.