Wiadomości z Żor

Telewizja internetowa - wszystko, co musisz o niej wiedzieć

  • Dodano: 2019-07-15 09:30, aktualizacja: 2021-04-26 13:11

Telewizja online to jedna z najlepszych opcji, które pojawiły się w ostatnim czasie. Pozwala nam ona na zupełnie nową, lepszą jakość oglądania. W porównaniu do telewizji tradycyjnej może oglądać to znacznie więcej osób, w dużo wygodniejszy sposób. Nie wszyscy jednak wiedzą jak wiele zalet ma telewizja internetowa i, co dziwne, nie wszyscy wiedzą, że ona w ogóle istnieje. Dlatego należy taką świadomość wzmacniać. Musicie więc dowiedzieć się czym jest ten nowy cud techniki!

Telewizja online vs telewizja tradycyjna

Telewizja tradycyjna to swego czasu było najlepsze medium, jakie każdy mógł mieć w domu. Skarbnica informacji i rozrywki. Teraz coraz bardziej się od tego odchodzi, na rzecz zainteresowania telewizją online. Nic dziwnego - to kres wiecznym wojnom o pilota do telewizora, a jednocześnie znaczne ułatwienie dla wszystkich, którzy z jakiegoś powodu nie mają telewizora albo dostępu do telewizji tradycyjnej. Warto również wspomnieć o tym, że program TV, zarówno w telewizji normalnej, jak i telewizji internetowej, nie różni się między sobą za bardzo. Chodzi bowiem o to, że telewizja online udostępnia wszystko to, co w tradycyjnej, na zasadzie streamingu. Oznacza to, że wystarczy tylko urządzenie przenośne np. telefon lub tablet, a także dostęp do Internetu, abyśmy mogli cieszyć się różnego rodzaju programami.

Niektóre strony mają dodatkowe funkcje np. pozwalają na nagrywanie albo nawet na zamówienie poszczególnych programów na życzenie lub odtworzenie ich z jakimś wyprzedzeniem. Internet zawsze będzie bardziej dbał o swoich użytkowników, stąd takie rozwiązania, których raczej próżno czasami szukać w normalnej telewizji, którą dobrze znamy.

Gdzie znaleźć dobrą telewizję internetową, którą da się oglądać?

Kluczem jest wyszukiwarka Google. Tak naprawdę wystarczy wpisać jakąś frazę np. "telewizja online" albo "telewizja internetowa", aby pokazało nam się mnóstwo wyników, z których możemy sobie skorzystać. Dobrze wybierać taką telewizję, która ma jak najwięcej do zaoferowania za rozsądną cenę - nie tylko podstawowych kanałów, ale także dodatkowych treści, a także ewentualnie uzupełniona została o rozwiązania ekstra, takie jak nagrywarka czy zamawianie programów na życzenie.

Dzięki temu już więcej nie trzeba będzie się martwić co oglądać w telewizji. Wystarczy włączyć telewizję online i każdy na swoim urządzeniu będzie mógł oglądać dowolną produkcję, na którą akurat ma ochotę.

Nie wiesz co oglądać? Sprawdź tutaj

Największa baza filmów i seriali online. To właśnie znajdziesz na Pinbook.pl. Dowiesz się z tej strony co warto oglądać w kinie, telewizji i na platformach streamingowych. Mnóstwo opisów filmów i seriali, filmografie, repertuar kin, wiadomości ze świata kina i telewizji, a także rankingi, które pozwolą na wybór najlepszej produkcji na wieczór, wedle swoich upodobań. A jak już znudzi się wam czytanie o wszystkim, co jest związane z filmami i serialami, to możecie przeczytać sobie o celebrytach i nowinkach technologicznych. Za ten rozbudowany serwis odpowiada firma SPOKEO. Nie jest to jednak ich jedyny projektŚ

SPOKEO - twórca wielu witryn

Oprócz Pinbooka, SPOKEO stworzyło wiele innych witryn, które mają za zadanie ułatwiać życie realne użytkowników Internetu. Spośród najpopularniejszych warto wyróżnić takie jak Infonumer, I-mobi czy PracaOnline. Każda z nich zajmuje się czymś innym, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Infonumer to serwis, który pozwala na sprawdzenie każdego, nieznanego numeru, który do nas dzwoni. W określone miejsce na stronie wystarczy podać cyfry, a następnie pobrać raport z ocenami i komentarzami innych internautów, którzy mieli styczność z tymże numerem. Na tej podstawie podejmujemy decyzję, czy odebrać, czy też zablokować numer. PracaOnline to z kolei serwis z pracą, który pozwala na znalezienie idealnego stanowiska zdalnego, wspaniałej pracy dodatkowej i pracy chałupniczej. Tych ogłoszeń nie znajdziecie nigdzie indziej w Internecie, więc szanse na znalezienie idealnego zatrudnienia są spore. I-mobi z kolei to strona, która pozwala na lokalizowanie dowolnego telefonu, na którym uprzednio zainstalowana zostaje specjalna aplikacja. Z dokładnością do jednego metra mamy oznaczone, gdzie znajduje się właściciel śledzonego telefonu. Oprócz tego dostajemy też dostęp do kilku innych funkcji np. pobranie połączeń i SMS-ów wychodzących i przychodzących.

Jeśli jednak nadal nie znaleźliście tutaj nic dla siebie - sprawdźcie na stronie SPOKEO co jeszcze mają wam do zaoferowania.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.