Wiadomości z Żor

Podziel się gigabajtami ze swoimi znajomymi - takie rzeczy w Orange Flex

  • Dodano: 2020-03-13 16:30

O tym, że w Orange Flex można swobodnie wybierać a później bez problemu zmieniać Plan komórkowy wiedzą prawdopodobnie wszyscy, którzy słyszeli o nowej ofercie Orange. A czy słyszeliście, że od niedawna możecie również przekazać swoje gigabajty znajomym w potrzebie? Nie? W takim razie przeczytajcie!


 

Dobrego nigdy za wiele

Prawdopodobnie każdy z nas zna to uczucie, kiedy wirtualny świat wciąga tak bardzo, że pakiet GB kończy się zdecydowanie zbyt szybko. Do końca miesiąca zostały jeszcze dwa tygodnie, a Tobie brakuje Internetu? Zaczyna się poszukiwanie Wi-Fi w każdym możliwym miejscu oraz narzucanie sobie limitów w słuchaniu muzyki, czy oglądaniu seriali. W Orange Flex (zobacz: https://flex.orange.pl) masz szeroki wybór pakietów dodatkowych, takich jak Social, Music oraz Video Pass. Ponadto możesz zmienić Plan komórkowy, jeżeli potrzebujesz więcej lub mniej GB.

Przekaż GB

Czasem zdarza się jednak, że mamy wystarczająco dużo Internetu, podczas gdy nasi znajomi cierpią z powodu jego braku. Do tej pory była to sytuacja bez wyjścia, jednak Orange Flex znalazło innowacyjne rozwiązanie. Dzięki nowej usłudze „Przekaż GB” jednym kliknięciem możesz podzielić się z przyjaciółmi swoim transferem. Na pewno sprawisz im radość, a być może kiedyś odwdzięczą Ci się tym samym.


 

Jak podzielić się gigabajtami ze znajomymi?

Usługa dostępna jest dla wszystkich użytkowników Orange Flex. Wystarczy, że w aplikacji wybierzesz opcję Przekaż GB, a następnie zdecydujesz, komu w Orange Flex chcesz je przekazać. Możesz wpisać numer ręcznie, wybrać go z książki telefonicznej lub poszukać znajdującego się w okolicy urządzenia, wykorzystując do tego funkcję „znajdź osobę w pobliżu”. Po zatwierdzeniu operacji gigabajty zostaną natychmiast przekazane na konto obdarowanej osoby, która będzie mogła je wykorzystać aż do zakończenia swojego okresu rozliczeniowego. Przekazywanie gigabajtów nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami i jest możliwe pomiędzy wszystkimi użytkownikami Orange Flex.


 

Co jeszcze Cię zaskoczy?

Oragne Flex dokłada starań, by nieustannie dostarczać swoim klientom nowych powodów do zadowolenia. Ostatnio wprowadziło kilka nowych, ciekawych rozwiązań, takich jak Polecaj – zarabiaj. Jeżeli jesteś fanem Orange Flex, poleć aplikację znajomym a obydwoje otrzymacie 50 zł zwrotu na kartę płatniczą. Oprócz tego kusi możliwością korzystania z karty e-SIM, dostępem do usług w dedykowanej aplikacji oraz wygodą, jaką jest automatyczna płatność w modelu subskrypcyjnym. Do tego nie ma długoterminowych umów. Czy może być lepiej?

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Ewelina

    Hej wszystkim

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.