Wiadomości z Żor

Kursy angielskiego - zajęcia stacjonarne od września

  • Dodano: 2020-08-18 12:30, aktualizacja: 2020-08-20 11:23

Szukasz kursu języka angielskiego dla siebie, dzieci lub może dla firmy? Zależy Ci na usługach na najwyższym poziomie? Wybierz http://towerschool.pl/ - od września ruszają zajęcia stacjonarne! Zajęcia w tej szkole językowej to gwarancja zdobycia wiedzy, sumienna kadra oraz przyjazna atmosfera.

Angielski dla dzieci

Tower School oferuje kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, na których Twoja pociecha rozwinie nie tylko sprawności językowe, ale również nauczy się współdziałania oraz pracy w grupie. Zajęcia prowadzone są w sposób swobodny, co pozwala dzieciom na bezstresowe używanie języka w przyjaznej atmosferze. Doświadczona kadra lektorów stosuje wiele audiowizualnych rozwiązań oraz zabaw ruchowych podczas trwania zajęć, dzięki czemu nie ma tam miejsca na nudę.

Kursy dla dorosłych

Szkoła języka angielskiego Tower oferuje kursy dla dorosłych o różnym stopniu zaawansowania. Dzięki atrakcyjnej formule zajęć szybko zdobędziesz niezbędną wiedzę. Warto także zaznaczyć, że oprócz polskojęzycznych lektorów, zajęcia prowadzone są także przez Native speakerów. Dzięki temu słuchacze poznają język i kulturę danego kraju.

Programy nauczania oraz metodologia nad rozwijaniem znajomości języka angielskiego w szkole Tower tworzy się w oparciu o metodę komunikatywną. To skuteczny sposób na efektywną naukę języka.

Kursy dla firm

Znajomość języka angielskiego jest bardzo ważnym aspektem dla osiągnięcia sukcesu. Dlatego też, w Tower School organizowane są kursy dla firm. Jest to doskonały wybór będący długoterminową inwestycją w pracowników. Tego typu kursy w efektywny sposób rozwiną umiejętności posługiwania się językiem angielskim, zwiększając zasób słów i pojęć funkcjonujących w danej dziedzinie.

Zajęcia dla firm mogą odbywać się na terenie szkoły bądź w siedzibie firmy. Ilość osób oraz formy nauki w każdym przypadku ustala się indywidualnie, w zależności od potrzeb i wymagań zainteresowanych.

Tower School – zapisz się już dziś

Od września ruszają zajęcia stacjonarne w szkole języka angielskiego Tower. Warto zapisać na kurs siebie, swoją pociechę lub swoich pracowników. Dlaczego? Między innymi:

  • kadra to lektorzy z wieloletnim doświadczeniem oraz wysokimi kwalifikacjami,

  • lektorzy podchodzą indywidualnie do każdego słuchacza i stosują najnowocześniejsze metody nauczania,

  • zajęcia prowadzone są także przez Native speakerów,

  • zajęcia uatrakcyjnione elementami multimedialnymi oraz interaktywnymi.

Zapoznaj się więc ze szczegółową ofertą szkoły językowej Tower i zapisz na kurs już teraz!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.