Wiadomości z Żor

Został zaatakowany przez sąsiada. Musiał uciekać przez okno

  • Dodano: 2019-04-16 11:00

Zaczęło się od spokojnej rozmowy, a skończyło na rękoczynach.

Nie pomogły prośby opuszczenia mieszkania, a jedynym wyjściem była ucieczka przez okno. 36-latek został wczoraj wieczorem zaatakowany przez sąsiada, który najpierw wszczął awanturę, a potem zaczął go okładać pięściami.

Do zdarzenia doszło wczoraj po 22.00 w dzielnicy Rój

Na numer alarmowy zadzwonił mężczyzna, który poinformował dyspozytora, że zmuszony był uciekać z własnego mieszkania przed agresywnym sąsiadem. Jak się okazało 52-letni sąsiad późnym wieczorem odwiedził 36-latka, najpierw spokojnie z nim rozmawiał, aż w pewnej chwili wstąpiła w niego agresja. Starszy z mężczyzn zaczął bić młodszego, pięściami uderzał po głowie i po całym ciele. Gdy 36-latek zażądał, aby sąsiad opuścił jego mieszkanie ten w ogóle nie zareagował.

W końcu młodszy mężczyzna zdecydował się na ucieczkę, wyskoczył przez okno i z bezpiecznej odległości zaalarmował o wszystkim policję. Przed przybyciem patrolu 52-latek wrócił do swojego mieszkania, a tam wizytę złożyli mu mundurowi. Jak się okazało nie była to pierwsza sytuacja, gdy nachodził sąsiada, a w jego mieszkaniu zachowywał się jak w swoim.

Starszy sąsiadów wkrótce stanie przed sądem. Za naruszenie miru domowego grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.