Wiadomości z Żor

Został zaatakowany przez sąsiada. Musiał uciekać przez okno

  • Dodano: 2019-04-16 11:00

Zaczęło się od spokojnej rozmowy, a skończyło na rękoczynach.

Nie pomogły prośby opuszczenia mieszkania, a jedynym wyjściem była ucieczka przez okno. 36-latek został wczoraj wieczorem zaatakowany przez sąsiada, który najpierw wszczął awanturę, a potem zaczął go okładać pięściami.

Do zdarzenia doszło wczoraj po 22.00 w dzielnicy Rój

Na numer alarmowy zadzwonił mężczyzna, który poinformował dyspozytora, że zmuszony był uciekać z własnego mieszkania przed agresywnym sąsiadem. Jak się okazało 52-letni sąsiad późnym wieczorem odwiedził 36-latka, najpierw spokojnie z nim rozmawiał, aż w pewnej chwili wstąpiła w niego agresja. Starszy z mężczyzn zaczął bić młodszego, pięściami uderzał po głowie i po całym ciele. Gdy 36-latek zażądał, aby sąsiad opuścił jego mieszkanie ten w ogóle nie zareagował.

W końcu młodszy mężczyzna zdecydował się na ucieczkę, wyskoczył przez okno i z bezpiecznej odległości zaalarmował o wszystkim policję. Przed przybyciem patrolu 52-latek wrócił do swojego mieszkania, a tam wizytę złożyli mu mundurowi. Jak się okazało nie była to pierwsza sytuacja, gdy nachodził sąsiada, a w jego mieszkaniu zachowywał się jak w swoim.

Starszy sąsiadów wkrótce stanie przed sądem. Za naruszenie miru domowego grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również