Wiadomości z Żor

Żory: Weź udział w konsultacjach, dotyczących statutów dzielnic

  • Dodano: 2020-08-10 06:45, aktualizacja: 2020-08-10 07:33

Prezydent Miasta Żory informuje, że od 10 sierpnia do 9 września odbędą się w Żorach konsultacje z mieszkańcami wszystkich dzielnic miasta, w sprawie zmian statutów tychże dzielnic. 

W tym okresie mieszkańcy dzielnicy, posiadający czynne prawo wyborcze do Rady Miasta Żory, mają możliwość zapoznania się z wyłożonym  projektem  uchwały dotyczącym zmiany Statutu  Dzielnicy na terenie której zamieszkują.

Wyłożony projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr 293/XXII/16 Rady Miasta Żory z 29.09.2016r. dotyczącej przyjęcia statutów jednostek pomocniczych miasta Żory dostępny będzie w wyznaczonym terminie wraz z ankietą konsultacyjną:

Konsultacje  będą polegać na wyrażaniu przez mieszkańców każdej dzielnicy swej opinii na temat projektu uchwały dotyczącej zmiany Statutu Dzielnicy w której zamieszkują, w oparciu o wypełnienie ankiety konsultacyjnej.

Ankietę po wypełnieniu należy przesłać listownie na adres: Urząd Miasta Żory -  Biuro Rady Miasta, Rynek 9 lub pocztą e-mail na adres brm@um.zory.pl lub wrzucić bezpośrednio do skrzynki podawczej przed siedzibą Urzędu Miasta przy Rynku 9 lub Alei Wojska Polskiego 25.

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Żory

Projekt uchwały do konsultacji

Ankieta konsultacyjna (PDF)

Ankieta konsultacyjna (DOC)

Informacja RODO

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.