Wiadomości z Żor

Żory: Pies zaatakował i ugryzł 3 - letnią dziewczynkę. Pies nie był szczepiony od 2016 r.

  • Dodano: 2019-06-19 12:15, aktualizacja: 2020-02-12 08:09

Żorscy policjanci ustalają okoliczności zdarzenia, do którego doszło przedwczoraj na os. Pawlikowskiego w Żorach.

Pies zaatakował i ugryzł 3 - letnią dziewczynkę

Dodatkowo okazało się, iż pies nie był szczepiony od 2016 roku. Niewłaściwy nadzór nad zwierzęciem i brak obowiązkowych szczepień to tylko część zarzutów, za jakie odpowie mieszkaniec Żor.

Przedwczoraj na os. Pawlikowskiego 3-letnia dziewczynka będąc na spacerze z matką została zaatakowana i ugryziona przez psa. Dziecko z niewielkim obrażeniem ciała zostało przez matkę przewiezione do lekarza tym bardziej, iż podczas interwencji funkcjonariuszy KMP Żory okazało się, iż właściciel wypuścił z domu psa bez smyczy i kagańca a dodatkowo nie szczepił go od 2016 roku.

Policjanci ustalili właściciela

Jest nim 20-letni mieszkaniec os. Pawlikowskiego. Czynności w tej sprawie trwają...

Pamiętajmy, że za zachowanie psa zawsze odpowiada jego właściciel. Skutki zachowań psów wynikają najczęściej z błędów popełnianych przez ludzi. Jeżeli jesteś właścicielem psa pamiętaj, że brak wyobraźni może doprowadzić do tragedii!


Pamiętajmy, że za zachowanie psa zawsze odpowiada jego właściciel. Skutki zachowań psów wynikają najczęściej z błędów popełnianych przez ludzi. Jeżeli jesteś właścicielem psa pamiętaj, że brak wyobraźni może doprowadzić do tragedii! Kompleksowy kalendarz szczepień psa znajdziesz na stronie https://fajnyzwierzak.pl/porady/kalendarz-szczepien-psa-sprawdz-obowiazkowe-i-zalecane-szczepienia/

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Wienio

    Tak się zachowują psy kiedy ich wlasciciele chodzą swoimi drogami nie chodzą na wspólne spacery nie dają psu poznać innych psów i ludzi.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.