Wiadomości z Żor

Żorscy mundurowi na Targach Edukacji i Wolontariatu

  • Dodano: 2024-04-18 08:45, aktualizacja: 2024-04-18 08:58

Kolejny już raz na terenie budynku dworca kolejowego odbyły się targi, na których nie zabrakło również żorskiej Policji. Profilaktyka to bardzo często współpraca i zaangażowanie wielu instytucji oraz wolontariuszy. Ten dzień był też okazją do porozmawiania o bezpieczeństwie i zasadach doboru do służby.

Targi Edukacji i Wolontariatu w Żorach

Wczoraj w godzinach od 10:00 do 12:00 w budynku dworca kolejowego w Żorach, a jednocześnie siedziby Centrum Integracji Społecznej odbyły się Targi Edukacji i Wolontariatu.

To inicjatywa żorskich instytucji zajmujących się aktywizacją osób bezrobotnych, do której zaproszeni zostali także żorscy mundurowi. Uczestnicy targów, lokalna społeczność oraz przedstawiciele różnych organizacji mieli możliwość porozmawiania z dzielnicowymi o problemach i sposobach ich rozwiązania. Policjanci promowali również wśród uczestników możliwość wstąpienia w mundurowe szeregi, a także szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Takie spotkania, to również okazja wymiany doświadczeń pomiędzy instytucjami i stowarzyszeniami działającymi na rzecz mieszkańców Żor.

Jeżeli ważne jest dla ciebie bezpieczeństwo i służba społeczeństwu, a także ochrona bezpieczeństwa ludzi oraz porządku publicznego, to na stronie Śląskiej Policji możesz przeczytać o aktualnych zasadach i warunkach rekrutacji do służby w policyjnych szeregach.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również