Wiadomości z Żor

Zorganizowali urodzinową niespodziankę dla chłopca przebywającego w kwarantannie

  • Dodano: 2020-04-27 09:15

6-latek z Żor wraz z rodziną od kilku dni przebywa na kwarantannie. Kiedy zaczęły się zbliżać jego urodziny, chłopiec zwierzył się rodzicom, że jest bardzo smutny, gdyż wie, że w tym roku nikt go nie odwiedzi i nie podaruje prezentu.

Policjanci dowiedziawszy się o zmartwieniach kilkulatka spełnili jego marzenia i sprawili, że na twarzy Antosia pojawił się uśmiech.

6-latek ubolewa nad tym, że nie będzie miał prawdziwych urodzin

O tym, jak 6-latek ubolewa nad tym, że nie będzie miał prawdziwych urodzin, jeden z rodziców chłopca powiadomił dzielnicowego z osiedla Sikorskiego. Napisał do policjanta pierwszego kontaktu, a ten spontanicznie w przygotowanie niespodzianki zaangażował swoich kolegów.

ZOBACZCIE NAGRANIE Z TEGO WYDARZENIA

Dzisiaj przed południem, pod oknami mieszkania, w którym przebywa rodzina chłopca pojawili się niespodziewani goście – policjanci wraz ze Sznupkiem, którzy nie tylko pozdrowili 6-latka, ale i z megafonu zamiast tradycyjnego komunikatu dotyczącego zasad bezpieczeństwa obowiązujących w czasie pandemii, nadali plik dźwiękowy z piosenką "Sto lat".

Podczas wizyty urodzinowej, u Antosia nie mogło zabraknąć też prawdziwego prezentu. Ten z kolei policjanci pozostawili przed drzwiami mieszkania. Chłopiec dostał Zeszyt Bezpiecznego Przedszkolaka oraz kilka innych, przydatnych gadżetów i jak przystało na prawdziwego fascynata służb mundurowych - klocki LEGO z figurką policjanta.

Antosiu, z okazji 6. urodzin, życzymy Ci dużo zdrowia, spełnienia marzeń, samych słonecznych dni oraz tego, aby kwarantanna minęła jak najszybciej. Sto lat!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.