Wiadomości z Żor

Zorganizowali urodzinową niespodziankę dla chłopca przebywającego w kwarantannie

  • Dodano: 2020-04-27 09:15

6-latek z Żor wraz z rodziną od kilku dni przebywa na kwarantannie. Kiedy zaczęły się zbliżać jego urodziny, chłopiec zwierzył się rodzicom, że jest bardzo smutny, gdyż wie, że w tym roku nikt go nie odwiedzi i nie podaruje prezentu.

Policjanci dowiedziawszy się o zmartwieniach kilkulatka spełnili jego marzenia i sprawili, że na twarzy Antosia pojawił się uśmiech.

6-latek ubolewa nad tym, że nie będzie miał prawdziwych urodzin

O tym, jak 6-latek ubolewa nad tym, że nie będzie miał prawdziwych urodzin, jeden z rodziców chłopca powiadomił dzielnicowego z osiedla Sikorskiego. Napisał do policjanta pierwszego kontaktu, a ten spontanicznie w przygotowanie niespodzianki zaangażował swoich kolegów.

ZOBACZCIE NAGRANIE Z TEGO WYDARZENIA

Dzisiaj przed południem, pod oknami mieszkania, w którym przebywa rodzina chłopca pojawili się niespodziewani goście – policjanci wraz ze Sznupkiem, którzy nie tylko pozdrowili 6-latka, ale i z megafonu zamiast tradycyjnego komunikatu dotyczącego zasad bezpieczeństwa obowiązujących w czasie pandemii, nadali plik dźwiękowy z piosenką "Sto lat".

Podczas wizyty urodzinowej, u Antosia nie mogło zabraknąć też prawdziwego prezentu. Ten z kolei policjanci pozostawili przed drzwiami mieszkania. Chłopiec dostał Zeszyt Bezpiecznego Przedszkolaka oraz kilka innych, przydatnych gadżetów i jak przystało na prawdziwego fascynata służb mundurowych - klocki LEGO z figurką policjanta.

Antosiu, z okazji 6. urodzin, życzymy Ci dużo zdrowia, spełnienia marzeń, samych słonecznych dni oraz tego, aby kwarantanna minęła jak najszybciej. Sto lat!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również