Żory - portal miejski Zory.com.pl

Wiadomości z Żor

Znany bar mleczny zmienia miejsce!

  • Dodano: 2018-02-20 09:45

"Krówka" to miejsce znane i lubiane na mapie Żor. Codziennie odwiedzają je tłumy mieszkańców, aby zjeść pyszny obiad. Bar mleczny zmienia lokalizację!

O zmianach bar poinformował na swoim profilu Facebook. W dotychczasowym miejscu będzie działał do czwartku, 22.02. W połowie marca lokal otworzy się przy ul. Szeptyckiego. To ważna informacja dla wszystkich stałych bywalców "Krówki"!

Krówka idzie na większe! Czwartek 22 luty 2018 r. to dzień, w którym ostatni raz klienci zagoszczą w Barze Mlecznym "Krówka" na rogu ulicy Kościuszki i Biskupa. Bar zostanie zamknięty, ponieważ kamienica została zakwalifikowana do generalnego remontu. Ale proszę się nie martwić, bo Krówka idzie na większe. Ul. Szeptyckiego 14 to nowy adres Baru mlecznego w Żorach, pod którym będą Państwo gościć już w pierwszej połowie marca. Będziemy robić wszystko, aby przerwa spowodowana przeprowadzką była jak najkrótsza. O szczegółowej dacie nowego otwarcia poinformujemy wkrótce. - piszą administratorzy profilu.

Bar Mleczny Krówka prowadzony jest przez Zakład Aktywności Zawodowej "Wspólna Pasja", który działa na rzecz aktywizacji osób niepełnosprawnych w mieście.

Najnowsze ogłoszenia z Żor Sprawdź

Najnowsze informacje z Żor w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.