Wiadomości z Żor

Złodziej, który zaatakował ochroniarza już w areszcie!

  • Dodano: 2020-09-04 08:15, aktualizacja: 2020-09-04 08:57

Na 3 miesiące do aresztu śledczego trafił 34-letni mężczyzna, który w poniedziałek zaatakował ochroniarza, gdy ten przyłapał go na kradzieży. Jak się okazało złodziej był poszukiwany, a na swoim koncie miał także inne przestępstwa.

34-latek usłyszał zarzuty za blisko 20 kradzieży, z których uczynił sobie stałe źródło dochodu

34-latek bez stałego miejsca zamieszkania został wczoraj tymczasowo aresztowany na 3 miesiące przez żorski sąd. Zanim to się jednak stało usłyszał zarzut kradzież rozbójniczej, a także zarzuty za liczne kradzieże, których dopuścił się tego roku.

Śledczy udowodnili mu, że działając w krótkich odstępach czasu wielokrotnie kradł w sklepach, a jego łupem padały słodycze, kawy, artykuły przemysłowe, w tym pieluchy jednorazowe i... miód. 34-latek od kwietnia br. łącznie nakradł na prawie 4 tys. złotych.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów za przestępstwa, z popełniania których złodziej uczynił sobie stałe źródło dochodów i skierowanie wniosku do sądu o jego tymczasowe aresztowanie. 34-latek, którego miejsca pobytu nie można do tej pory było ustalić również przyznał się do wszystkich kradzieży.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również