Wiadomości z Żor

Zapatrzyła się i wpadła do głębokiej dziury

  • Dodano: 2023-02-20 10:00

Cała sytuacja miała miejsce w nocy w słabo oświetlonym rejonie. Wracając do domu, 40-latka wpadła do wykopu i nie potrafiła się z niego wydostać... Żorscy mundurowi pomogli wyjść kobiecie z opresji, na szczęście skończyło się na drobnych otarciach.

40-latka wpadła do wykopu

Tuż po godzinie 2:00, w nocy z 16 na 17 lutego Dyżurny do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Żorach zatelefonowała kobieta, która w rejonie przystanku autobusowego przy ulicy Brzozowej wpadła do około 1,5-metrowej dziury i nie potrafi wydostać się z niej o własnych siłach.

Przybyli niezwłocznie na miejsce policjanci zastali zgłaszającą w głębokim wykopie znajdującym się tuż za przystankiem autobusowym. Chwilę przed przyjazdem stróżów prawa kobietę zauważył przechodzień, lecz nie potrafił sam jej pomóc. Wraz z przybyłym na miejsce patrolem wyciągnęli żorzankę z opresji. W rozmowie ze zgłaszającą dowiedzieli się, iż chwilę przed zgłoszeniem wracała od koleżanki do domu i w momencie, w którym szukała czegoś w torbie, zagapiła się i wpadła do wykopu. Na szczęście w tym wypadku skończyło się na drobnych otarciach.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również