Żory - portal miejski Zory.com.pl

Wiadomości z Żor

Zamiast dziękować życzył im wszytskiego najgorszego

  • Dodano: 2018-07-03 10:30

Ta historia mogłaby zakończyć się happy endem, jednak swój finał znajdzie w sądzie. Zamiast ludzkiego "dziękuję" policjanci po raz kolejny usłyszeli masę siarczystych słów i nieprzyjemnych gróźb. A chcieli tylko pomóc człowiekowi, który opadł sił po kilku głębszych...

W sobotę po 22.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o leżącym na trawie mężczyźnie. Kiedy odnaleźli go przy ulicy Wodzisławskiej w dzielnicy Rój najpierw sprawdzili, czy nie wymaga, aby pomocy medycznej. Okazało się jednak, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu i śpi.

Obudzili go i zaoferowali pomoc, wówczas to przyznał, że faktycznie za dużo wypił, ale już czuje się lepiej. Potem wstał i zataczając się o mało nie wyszedł na jezdnię. Mundurowi bez chwili wahania zaoferowali mu, że odwiozą go domu, a ten zgodził się i wsiadł do radiowozu.

Niestety w pewnym momencie zaczął się awanturować i grozić policjantom. Krzyczał na nich, złożeczył ich dzieciom, przeklinał i zapowiadał, że gorzko tego pożałują. Wobec takiej sytuacji mundurowi nie mieli wyjścia i zatrzymali 32-latka w areszcie.

Teraz mężczyzna usłyszy zarzuty i stanie przed sądem. Za znieważenie policjantów grozi mu do roku pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.