Wiadomości z Żor

Wypadek na ulicy Rybnickiej w Żorach. Ranny został rowerzysta

  • Dodano: 2019-05-13 11:30

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w miniony piątek przed godziną 11.00 na ulicy Rybnickiej.

W wyniku odniesionych obrażeń do szpitala trafił 63-letni mieszkaniec Żor. Mężczyzna został potrącony przez 54-latkę kierującą samochodem osobowym.Z ogólnymi obrażeniami ciała do szpitala trafił 63-letni mieszkaniec Żor

 Jak wstępnie ustalili policjanci mężczyzna został potrącony przez 54-letnią kobietę, kierującą volvo, podczas gdy wyjeżdżała ona z podporządkowanej drogi. Kierująca nie zauważyła rowerzysty, który w tym czasie chciał ominąć jej samochód.

Na pomoc potrąconemu 63-latkowi ruszyła zarówno kobieta, jak i świadkowie zdarzenia, następnie do czas przybycia pogotowia ratunkowego zaopiekowali się nim strażacy. Policjanci przebadali 63-latka i 54-latkę na alkomacie, badanie wykazało, że oboje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Stróże prawa apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność i rozwagę za kierownicę, szczególnie gdy na drogach, w związku z letnią aurą przybywa zarówno spacerowiczów, jak i zwolenników jazdy na jednośladzie.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.