Wiadomości z Żor

Wymiana doświadczeń w Austrii - rekrutacja trwa!

  • Dodano: 2013-08-05 11:30
Żorska Izba Gospodarcza rozpoczyna realizację projektu "Poznajemy austriacki system kształcenia zawodowego – plusy i minusy" w ramach Programu „Uczenie się przez całe życie" przy wsparciu finansowym Wspólnot Europejskich.
 
Projekt adresowany jest do specjalistów z dziedziny kształcenia i szkolenia zawodowego tj. nauczycieli, dyrektorów szkół, doradców zawodowych, szkoleniowców oraz osób odpowiedzialnych za szkolenia w MŚP, kadry zarządzającej MŚP oraz kadry zarządzającej zasobami ludzkimi.
 
W ramach projektu odbędzie się tygodniowa wymiana doświadczeń w Austrii (w Wiedniu) w dniach 21-25.10.2013 r. Wyjazd poprzedzi przygotowanie pedagogiczne, językowe i kulturowe.
 
Nadrzędnym celem projektu jest wymiana europejskich doświadczeń, transfer wiedzy oraz propagowanie innowacyjnych metod pracy i rozwiązań organizacyjnych w zakresie poradnictwa zawodowego, opracowywania programów edukacyjnych, stwarzania narzędzi do pozyskiwania i prognozowania lokalnych potrzeb pracodawców, dopasowywania kierunków kształcenia i programów nauczania do popytu na określone kwalifikacje na regionalnym rynku pracy oraz poprawa współpracy pomiędzy organizacjami, instytucjami z zakresu kształcenia i szkolenia zawodowego a przedsiębiorcami.
 
Wyjazd na wymianę jest BEZPŁATNY. Uczestnik nie ponosi żadnych kosztów związanych z wyjazdem!
W chwili obecnej trwa rekrutacja do projektu. Zapraszamy osoby zainteresowane udziałem w projekcie do składania formularzy zgłoszeniowych do dnia 9.08.2013 r., dostępnych tutaj. Dodatkowo wraz z formularzem zgłoszeniowym należy złożyć swoje CV w formacie Europass.
 
W przypadku pytań prosimy o kontakt z Gabrielą Król pod numerem tel. 32 / 43 50 306.
 
Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Wspólnot Europejskich w ramach Programu "Uczenie się przez całe życie".

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również