Wiadomości z Żor

Wybierz swój rytm - Silent Disco w Żorach już 28 czerwca

  • Dodano: 2024-06-27 10:00

Miejski Ośrodek Kultury i Kino Na Starówce zapraszają na żorski Rynek 28 czerwca br., gdzie w godzinach od 19:00 do 0:00 będzie można potańczyć w ramach imprezy Silent Disco. Jak sama nazwa wskazuje impreza jest cicha, ale tylko dla osób trzecich!

Każdy uczestnik silent disco otrzymuje na wejściu bezprzewodowe słuchawki, a na imprezie zagra trzech DJ’i, którzy reprezentują własny styl muzyczny. Tym samym każdy uczestnik może wybrać, którego DJ’a w danym momencie chce słuchać.

Zabawa w stylu silent disco to idealny pomysł na imprezę w plenerze, której dzięki ciszy nie będzie trzeba kończyć zaraz po 22, ponieważ osoby, które nie założą słuchawek kompletnie nic nie usłyszą, jedyne co będzie świadczyć o zabawie to tańczący ludzie.

Ponadto taka impreza daje jej uczestnikom możliwość wyboru - uczestnicy imprezy sami wybierają rodzaj muzyki do której chcą tańczyć, co ma również działanie integracyjne, ponieważ nie bawią się tylko Ci, którym podpasuje dany rodzaj muzyki, podczas gdy reszta podpiera ściany.

Silent Disco to jedyny rodzaj imprezy, na którym można bawić się do hip-hopu, rocka i największych hitów popu jednocześnie!

W celu pobrania słuchawek należy mieć ze sobą dowód osobisty. Na jeden dowód będzie można wypożyczyć 6 par słuchawek.

Impreza jest bezpłatna i dla każdej grupy wiekowej.

Wybierz swój rytm - Silent Disco w Żorach już 28 czerwca

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również