Wiadomości z Żor

Wtargnął do sklepu z nożami. Mundurowi z Żor obezwładnili 46-latka

  • Dodano: 2020-06-08 10:15

Policjanci z Żor interweniowali w jednej z popularnych sieciówek, gdzie wieczorem wtargnął mężczyzna z nożami i wystraszył wszystkich przebywających w sklepie. Na szczęście nikomu nic się nie stało, gdyż mundurowi szybko obezwładnili 46-latka i zatrzymali go w policyjnym areszcie.

Póki co nie wiadomo co, znanego personelowi klienta, skłoniło do takiego zachowania


Wczoraj ok. 21.00 oficer dyżurny żorskiej komendy otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który z nożami wtargnął do jednej z popularnych sieciówek w Żorach. Jak się okazało 46-latek, znany personelowi, wszedł na salę sprzedaży i trzymając w rękach dwa noże zaczął wszystkich głośno wzywać do opuszczenia sklepu.

W obawie przed mężczyzną klienci i personel wybiegli na zewnątrz i zaalarmowali Policję

Na miejsce błyskawicznie przybył patrol, który wszedł do środka, odnalazł mężczyznę próbującego dostać się do pomieszczeń na zapleczu i obezwładnił go. Jak się okazało oprócz dwóch noży trzymanych w rękach, trzeci miał ukryty w kieszeni. Mężczyzna chwiał się na nogach, miał problemy z utrzymaniem równowagi i bełkotliwą mowę. Nie potrafił odpowiedzieć dlaczego tak się zachował.

46-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dzięki szybkiej reakcji personelu i błyskawicznej interwencji patrolu nikomu nie wyrządził krzywdy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.