Wiadomości z Żor

Wigilia dla osób bezdomnych i w trudnej sytuacji finansowej

  • Dodano: 2021-12-16 10:15

„Pamiętaj, nie jesteś sam!” – już po raz trzeci świąteczną akcję charytatywną pod takim hasłem organizuje w naszym mieście Levent Baykal, właściciel Nazar Kebab Żory. Dzięki akcji osoby bezdomne i potrzebujące mogą liczyć na ciepły wigilijny posiłek.

Akcja "Pamiętaj, nie jesteś sam!"

Do tej pory w ramach akcji „Pamiętaj, nie jesteś sam!” wydano już 429 obiadów wigilijnych.

– Pragniemy, aby każdy, kto znajduje się w trudnej sytuacji życiowej, poczuł magię świąt. Dlatego już teraz w Nazar Kebab Żory przyjmujemy zgłoszenia na ciepły wigilijny posiłek. Jeśli jesteś w potrzebie, zgłoś się do nas już teraz, a 24 grudnia zapraszamy Cię w nasze skromne progi - poczęstuj się pysznymi wigilijnymi potrawami, a także odbierz ciepłą odzież – mówi Levent Baykal, organizator akcji. – Jeśli znasz kogoś kto jest w potrzebie - przekaż mu tę informację i daj nam znać, że 24 grudnia będzie razem z nam – dodaje.

Bezpłatny wigilijny posiłek będzie czekał na osoby bezdomne oraz te w trudnej sytuacji materialnej w lokalu przy ul. Górne Przedmieście 2 w piątek, 24 grudnia w godzinach od 11:00 do 14:00. Wigilijnego karpia, barszczu z uszkami oraz deseru na pewno dla nikogo nie zabraknie!

Zgłoszenia przyjmowane są:

  • pod numerem telefonu 32 434 49 37
  • osobiście w Nazar Kebab Żory

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również