Wiadomości z Żor

Wieczór z muzyką w kinach Helios!

  • Dodano: 2021-11-17 13:00

Już 24 listopada w wybranych kinach sieci Helios ponownie przeniesiemy się w świat muzycznych doznań. Tym razem za sprawą jednego z najlepszych tenorów świata Andrea Boceliego, który to przy okazji koncertu „One night in Central Park” zgromadził publiczność liczącą ponad 70 tysięcy osób. 

Koncert "One night in Central Park"

Było to wydarzenie niezwykłe, nie tylko poprzez swoją lokalizację (samo serce Nowego Yorku), ale przede wszystkim z powodu repertuaru. Włoch podczas niespełna 90-minutowego spotkania z publicznością dokonał swoistego résumé swojej kariery, prezentując cały przekrój swojej twórczości - od klasyki, aż po pop. Oprawę muzyczną zapewniła Orkiestra Filharmonii Nowojorskiej, a wśród zaproszonych do współpracy artystów byli m.in. Celine Dion, David Foster oraz prawdziwa ikona nowojorskiego jazzu - Tony Bennett.

Widzowie Kina Helios w Żorach będą mogli zobaczyć to wydarzenie już 24 listopada o godzinie 18:00! Doskonała jakość dźwięku i obrazu przeniosą Państwa wprost do centrum wydarzenia, w stu procentach odzwierciedlając jego klimat i atmosferę. Natomiast wygodne fotele zapewnią komfort, którego pozazdrościłaby nawet amerykańska publiczność.

Po więcej szczegółów zapraszamy na helios.pl, bilety można nabyć już teraz w myśl zasady „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”. 
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również