Wiadomości z Żor

Urządził sobie z policjantami zabawę "w chowanego"

  • Dodano: 2018-09-17 10:30

Policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego odnaleźli wczoraj nieletniego uciekiniera z młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Chłopak ukrył się we wnęce pod schodami, prowadzącymi do piwnicy w domu jego babci. Wcześniej nastolatek uciekł tam na widok mundurowych, którzy interweniowali w innej sprawie.

13 września przed 15.00 policjanci zostali wysłani na interwencję w związku ze zgłoszeniem mieszkańców dotyczącym spalania śmieci na jednej z posesji. Kiedy przybyli na miejsce zauważyli dogasające już ognisko i smugi dymu, a w oddali sylwetki stojących przy nim osób.

Jeden z mężczyzn na widok policjantów, włożył na głowę kaptur i uciekł w kierunku domu. Jak się okazało chwilę później był nim 16-letni uciekinier z młodzieżowego ośrodka wychowawczego.

Choć zastane osoby próbowały okłamać stróżów prawa, że w domu nikogo nie ma, ci weszli do środka i sprawdzili wszystkie pomieszczenia. Pod schodami prowadzącymi do piwnicy, we wnęce znaleźli chłopca, który kilka chwil wcześniej przed nimi uciekał.

16-latek trafił już do placówki, do której skierował go miejscowy sąd.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również