Wiadomości z Żor

Trwają zapisy do XI Turnieju Piłki Nożnej im. Darka Budnioka

  • Dodano: 2021-07-13 08:45, aktualizacja: 2021-07-13 09:08

W tym roku już po raz 11. młodzi, zdolni piłkarze z całego regionu przyjadą do Żor, by wziąć udział w Turnieju Piłki Nożnej im. Darka Budnioka. Czterodniowy turniej ma na celu uczczenie pamięci Dariusza Budnioka – nauczyciela, wychowawcy dzieci i młodzieży, piłkarza, trenera piłki nożnej i działacza KS Żory.

Turniej jego imienia jest wyrazem szacunku wobec człowieka, który zarażał innych miłością do sportu

Turniej im. Darka Budnioka organizowany jest przez Klub Sportowy Kleszczów Żory we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Żorach i Szkołą Podstawową nr 13 w Żorach. XI edycja turnieju odbędzie się w terminie 11-14 sierpnia na Stadionie MOSiR Żory i boisku SP 13 Żory.

Rozgrywki planowane są w 7 kategoriach klubowych (U-19, U-17, U-15, U-14, U-13, U-12, U-11) zgodnie z przepisami i unifikacją PZPN oraz w kategoriach amatorskich: OPEN i OPEN U-30. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 lipca 2021 r. na adres: mietekjakubowski70@gmail.com lub tel. 502 027 169.

Więcej informacji na stronie internetowej KS Kleszczów.

Honorowy patronat nad VII Turniejem Piłki Nożnej im. Darka Budnioka objęli  Waldemar Socha - Prezydent Miasta Żory, Piotr Kosztyła – Przewodniczący Rady Miasta Żory oraz Andrzej Paulus - Prezes ŚlZPN Podokręgu Rybnik. Turniej organizowany jest przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Żory. 

Trwają zapisy do XI Turnieju Piłki Nożnej im. Darka Budnioka

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również