Wiadomości z Żor

Tragiczny wypadek na ul. Szczejkowickiej. Nie żyje 19-latek!

  • Dodano: 2023-10-12 12:45, aktualizacja: 2023-10-16 08:00

W środę rano na ul. Szczejkowickiej doszło do śmiertelnego wypadku. W wyniku niewłaściwie przeprowadzonego manewru wyprzedzania jeden z pojazdów wypadł z drogi. Nie żyje 19-letni mężczyzna.

Śmiertelny wypadek w Żorach

W środę 11 października po godzinie 5:00 rano w Żorach doszło do tragicznego wypadku. W ciągu ul. Szczejkowickiej doszło do zderzenia dwóch pojazdów marek Renault i Fiat, w wyniku czego osobowe renault wypadło z drogi i uderzyło w przydrożne drzewo. Za kierownicą siedział 19-letni mieszkaniec powiatu rybnickiego. 

- Na to wygląda, że podczas manewru wyprzedzania innego pojazdu zahaczył ten pojazd, stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu, a następnie uderzył w drzewo - powiedział asp. Marcin Leśniak, oficer praoswy Komendy Miejskiej Policji w Żorach.

Na miejscu interweniowały służby, a młody mężczyzna został przewieziony do szpitala. Niestety, w nocy ze środy na czwartek mężczyzna zmarł.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku. Na zlecenie prokuratora analizie poddawany jest pojazd, którym poruszał się 19-latek.

Na czas prowadzonych działań na miejscu występowały utrudnienia. Ruch odbywał się wahadłowo. 

Komentarze (2)    dodaj »

  • Wojtek

    Droga wymaga poszerzenia lub wybudowania obok ścieżki rowerowej, ale tego władze nie widzą, tylko czekać kiedy znów dojdzie do tragedii

  • Anonim

    Pół Szczejkowice wycięto drzewa w lasach, ale te przy drodze suszki zostawili by doszło do kolejnych tragedii, nie jest to pierwszy i zapewne nie ostatni taki wypadek.Obecnie droga jest remontowana i asfalt leją na około zamiast usunąć te stare drzewa

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również