Wiadomości z Żor

Targi Edukacji i Wolontariatu na terenie dworca PKP. Nie zabrakło żorskich mundurowych

  • Dodano: 2023-05-19 08:15, aktualizacja: 2023-05-19 08:25

Na terenie budynku dworca kolejowego odbyły się wczoraj targi, na których nie zabrakło również żorskich mundurowych. Profilaktyka to bardzo często współpraca i zaangażowanie wielu instytucji oraz wolontariuszy. Ten dzień stał się też okazją do porozmawiania o bezpieczeństwie z dzielnicowym oraz policyjną akcją w ramach 7. Światowego Tygodnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego ONZ.

Za nami Targi Edukacji i Wolontariatu na terenie dworca PKP w Żorach

Wczoraj w godzinach od 10:00 do 12:00 w trakcie organizowanych Targów Edukacji i Wolontariatu na terenie dworca PKP w Żorach na zaproszenie Centrum Integracji Społecznej działającym przy Centrum Organizacji Pozarządowych nie zabrakło również stanowiska żorskich mundurowych.

W trakcie inicjatywy lokalna społeczność oraz przedstawiciele różnych organizacji mieli możliwość porozmawiania ze stróżami prawa o problemach i sposobach ich rozwiązania. Policjanci promowali również wśród uczestników możliwość wstąpienia w mundurowe szeregi. W ramach 7. Światowego Tygodnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego ONZ policjanci rozdawali elementy odblaskowe i rozmawiali o bezpieczeństwie w ruchu drogowym m.in. z niechronionymi uczestnikami ruchu drogowego. To również od nas samych zależy bezpieczeństwo!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również