Wiadomości z Żor

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej 15-latki

  • Dodano: 2022-06-03 08:30, aktualizacja: 2022-06-03 08:32

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 15-latniej mieszkanki Żor, której zaginięcie zgłosiła w poniedziałek jej matka. Ostatni raz była widziana w poniedziałek 30 maja br. Zaniepokojeni członkowie rodziny poprosili o pomoc policjantów. Kryminalni natychmiast rozpoczęli poszukiwania i już na następny dzień odnaleźli zaginioną.

Policjanci odnaleźli zaginioną nastolatkę

W poniedziałek, 30 maja 2022 roku, żorscy policjanci zostali powiadomieni przez matkę o zaginięciu 15-latki. Zaniepokojona rodzina zaczęła szukać jej na własną rękę, jednak nie przyniosło to oczekiwanych rezultatów. Po zgłoszeniu zaginięcia nastolatki, do akcji wkroczyli żorscy kryminalni, którzy natychmiast zaczęli działać, weryfikując każdy trop.

Policjanci sprawdzali miejsca grupowania się młodzieży oraz wszelkie informacje, które mogły naprowadzić na miejsce przebywania 15-latki. Dzięki wnikliwej pracy i zaangażowaniu kryminalnych już po dobie od zgłoszenia dziewczynka znalazła się pod opieką rodziców. Na szczęście jej stan zdrowia był dobry i nie wymagała pomocy medycznej.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również