Wiadomości z Żor

Świętuj w amerykańskim stylu w Twinpigs w Żorach! Jakie atrakcję czekają na gości?

  • Dodano: 2020-07-01 11:15

Koncert country, orkiestra i fire show - to tylko kilka z niespodzianek, które będą czekały na gości Amerykańskiego Parku Rozrywki Twinpigs w najbliższą sobotę, 4 lipca.

Park rozrywki hucznie obchodził będzie amerykański Dzień Niepodległości

Naszych gości zapraszamy na dzień pełen zabawy na ponad 50 atrakcjach, m.in. Wahadle Montezumy, w mini zoo, Tajemniczym Podziemiu i na parkach linowych. Po godzinie 17:00 rozpoczną się koncerty, a świętowanie zakończy pokaz ognia - wymienia Arkadiusz Tomaszewski, prezes spółki Nowe Miasto, zarządzającej Twinpigs.

Muzyczna scena stanie w strefie Dzikiego Zachodu, tuż obok Saloonu

Wśród westernowych budynków zagra Żeńska Orkiestra Salonowa PGG oraz gwiazda wieczoru - zespół Whiskey River. To jeden z najpopularniejszych i najdłużej działających w Polsce zespołów grających muzykę inspirowaną country.

Dla gości przygotowano także: kowbojskie pokazy, konkursy z nagrodami i wystawę fotografii Grzegorza Kulczyńskiego. Obchody Dnia Niepodległości USA zakończy widowiskowy fire show. - Independence Day na stałe wpisał się do kalendarza imprez w Twinpigs. Huczne świętowanie to okazja do rodzinnej zabawy, ale także do lepszego poznania historii Stanów Zjednoczonych - wyjaśnia Arkadiusz Tomaszewski. Dzień Niepodległości obchodzony jest w USA w rocznicę podpisania Deklaracji niepodległości Stanów Zjednoczonych.

Organizatorami wydarzenia są: Amerykański Park Rozrywki Twinpigs, Miasto Żory, Miasto Katowice, KNST Marchołt oraz Polsko-Amerykańska Rada Współpracy USPTC.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również