Wiadomości z Żor

Suto zakrapiane spotkanie w... Centrum Przesiadkowym

  • Dodano: 2022-01-24 10:45

Żorskie Centrum Przesiadkowe jest przestrzenią publiczną, która łączy funkcje dworca, placu i miejsca spotkań, ale z pewnością nie takim, do którego zostali wezwani policjanci. Już w godzinach porannych rozpoczęło się tam spotkanie, podczas którego uczestnicy spożywali alkohol.

W miniony czwartek w godzinach rannych policjanci wezwani zostali w rejon Centrum Przesiadkowego w Żorach, gdzie grupa osób miała spożywać alkohol.

Z poczekalni zrobili miejsce spotkań i śmietnisko

Kiedy za pierwszym razem policjanci przyjechali na miejsce 2 mężczyzn i kobieta spożywali alkohol oraz nie stosowali się do obowiązku zakrywania ust i nosa, to zostali ukarani przez policjantów mandatami karnymi za popełnione wykroczenia. Niestety ta kara okazała się niewystarczająca dla biorących udział w spotkaniu osób.

Przed godziną 12:00 policjanci musieli interweniować ponownie, grupa ta w trakcie spożywania alkoholu była wulgarna, zaśmieciła poczekalnię i nie chciała po sobie posprzątać pozostawionych zanieczyszczeń i butelek.

W związku z brakiem karności i jakiejkolwiek refleksji biesiadników tym razem sprawą zajmie się sąd, a zgromadzonym grozi kara grzywny.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.