Wiadomości z Żor

Sprawdź metody płatności za parkowanie w Żorach

  • Dodano: 2023-07-12 11:00

Parkujesz w Żorach? Pamiętaj, że w niektórych lokalizacjach w mieście musisz uiścić za to opłatę. Zapomniałeś gotówki? Żaden problem! Istnieje możliwość płatności kartą czy blikiem.

Opłaty za parkowanie na terenie Żor

Opłata za pierwszą godzinę parkowania wynosi 2,00 zł, za drugą godzinę - 2,40 zł, 2,80 zł za trzecią godzinę parkowania oraz 2,00 zł za czwartą i następne godziny parkowania. Opłaty pobierane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Opłaty za parkowanie dotyczą pojazdów parkujących na obszarze położonym w pasie drogowym ulic: Moniuszki, Bałdyka, Szerokiej, Szeptyckiego, Garncarskiej oraz na obszarze wydzielonego parkingu przy ul. Bramkowej przyległego do Urzędu Miasta Żory.

Jak można zapłacić za parkowanie w Żorach?

W parkomatach opłat za postój samochodu można dokonywać bilonem. Istnieje również możliwość płatności kartą płatniczą oraz BLIKiem. Opłaty można również wnosić za pomocą aplikacji Flowbird, mPay lub moBiLET. Osoby parkujące służbowo mogą dodatkowo skorzystać z usługi Flowbird dla firm lub mPay dla Firm - opłacać i wygodnie rozliczać podróże pracowników. Wystarczy założyć konto w odpowiedniej aplikacji, gdzie można zarządzać flotą pojazdów, otrzymywać faktury zbiorcze i generować raporty.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również