Wiadomości z Żor

Spotkanie informacyjne online, dotyczące budowy linii kolejowej CPK

  • Dodano: 2022-02-09 08:30, aktualizacja: 2022-02-09 08:44

Firma Egis Poland sp. z o.o. wraz z Inwestorem CPK sp. z o.o. zaprasza mieszkańców, przedsiębiorców i wszystkie osoby zainteresowane informacjami dotyczącymi projektu pn. „Budowa linii kolejowej nr 170 na odc. Katowice – granica państwa – Ostrawa” na spotkanie informacyjne w formule online (przez Internet). Spotkanie skierowane do mieszkańców Żor odbędzie się w poniedziałek, 21 lutego o godz. 17:00. 

Spotkanie informacyjne na temat CPK

Spotkanie odbędzie się w formule zdalnej na platformie MS Teams z możliwością zadawania pytań na żywo oraz będzie transmitowane na platformie Youtube z możliwością zadawania pytań w formie czatu. 

Spotkania informacyjne mają na celu zaprezentować wszystkie istotne informacje związane z planowaną linią kolejową. Planowane spotkanie w formie zdalnej nie zastępuje konsultacji społecznych, jest ich pierwszym etapem – informuje firma Egis Poland sp. z o.o.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 21 lutego o godz. 17:00 w formie zdalnej przy udziale moderatora, przedstawicieli firmy Egis Poland Sp. z o.o. oraz Centralnego Portu Komunikacyjnego Sp. z o.o. 

Jak wziąć udział w spotkaniu?

Zainteresowani spotkaniem proszeni są o wcześniejsze zarejestrowanie się TUTAJ

Oglądaj spotkanie w serwisie YouTube - link do spotkania na Youtube.

Więcej szczegółowych informacji można znajdzie się na stronie Inwestora, w zakładce „dla mieszkańców”, dedykowanej prowadzonym konsultacjom dla inwestycji kolejowych – www.cpk.pl.

Informujemy również, że w dalszym ciągu można zgłaszać uwagi oraz opinie za pośrednictwem ankiety. Ankiety można przesyłać do 15 marca przez formularz online - dostępny TUTAJ.

UWAGA: ankiety są także dostępne w punktach informacyjnych Urzędzie Miasta Żory, gdzie można je złożyć do urny – następnie zostaną one przekazane do spółki CPK.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również