Żory - portal miejski Zory.com.pl

Wiadomości z Żor

Śmiertelny wypadek na „wiślance” pod Pawłowicami

  • Dodano: 2019-02-26 13:45

39-letni kierowca Volkswagena Arteon zginął w zderzeniu z samochodem ciężarowym. Do wypadku doszło 26 lutego ok. 7:15. Zamknięto trzy pasy drogi.

O godz. 7:20 dyżurny pawłowickiego komisariatu policji odebrał zgłoszenie, według którego na DK-81 w kierunku Wisły zderzyły się dwa samochody, ciężarowy i osobowy. Wstępne ustalenia wskazują, że jadący w kierunku Wisły 39-letni mieszkaniec Jastrzębia Zdroju, z nieustalonych przyczyn, podczas gwałtownego wymijania, wjechał swoim volkswagenem pod naczepę tira. Po zderzeniu jeszcze dachował i ostatecznie wjechał do rowu.

Na miejsce wezwano służby medyczne, w tym ekipę helikoptera. Niestety, pomimo starań ratowników, nie udało się uratować życia mężczyzny.

Funkcjonariusze drogówki przez kilka godzin zabezpieczali miejsce zdarzenia, wykonywali oględziny, opis śladów i dokumentację. Zablokowano oba pasy ruchu w kierunku Skoczowa, a podczas interwencji śmigłowca także jeden pas w stronę Żor. Obecnie policjanci zakończyli czynności i trwa usuwanie pojazdów z drogi.

Źródło zdjęcia: Żory - Informacje Drogowe 24h

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.