Wiadomości z Żor

Skate Park w Żorach już ogrodzony i tym samym jeszcze bardziej bezpieczny

  • Dodano: 2020-09-30 11:30

Jak zapewne wiecie od lipca Urząd Miasta Żory we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Żorach prowadzą kampanię edukacyjno–informacyjną „Bezpieczny Sk8park”.

Jak już informowaliśmy wcześniej w okresie wakacji podjęto pierwsze działania zmierzające do poprawy bezpieczeństwa użytkowników naszego miejskiego Skate Parku. Na jego terenie pojawiły się już banery i naklejki przypominające o stosowaniu się do zaleceń i zakazów ujętych w regulaminie obiektu. Tworzą kampanii został mistrz sportów ekstremalnych Dawid Godziek, który wystąpił w filmie promującym bezpieczne korzystanie ze skateparków.

Ale to nie koniec naszej akcji

MOSiR Żory informuje o sfinalizowaniu następnego etapu prowadzonej kampanii i kolejnym poniesieniu poziomu bezpieczeństwa użytkowników. Kilka dni temu cały teren Skate Parku został ogrodzony barierkami. Tym samym dostęp do urządzeń jest teraz możliwy tylko poprzez dwa wydzielone korytarze a przy wejściu do nich pojawiły się tablice informacyjne z kilkoma podstawowymi zasadami bezpiecznego użytkowania oraz wizerunkiem Dawida Godźka.
 

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.