Wiadomości z Żor

Skate Park w Żorach już ogrodzony i tym samym jeszcze bardziej bezpieczny

  • Dodano: 2020-09-30 11:30

Jak zapewne wiecie od lipca Urząd Miasta Żory we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Żorach prowadzą kampanię edukacyjno–informacyjną „Bezpieczny Sk8park”.

Jak już informowaliśmy wcześniej w okresie wakacji podjęto pierwsze działania zmierzające do poprawy bezpieczeństwa użytkowników naszego miejskiego Skate Parku. Na jego terenie pojawiły się już banery i naklejki przypominające o stosowaniu się do zaleceń i zakazów ujętych w regulaminie obiektu. Tworzą kampanii został mistrz sportów ekstremalnych Dawid Godziek, który wystąpił w filmie promującym bezpieczne korzystanie ze skateparków.

Ale to nie koniec naszej akcji

MOSiR Żory informuje o sfinalizowaniu następnego etapu prowadzonej kampanii i kolejnym poniesieniu poziomu bezpieczeństwa użytkowników. Kilka dni temu cały teren Skate Parku został ogrodzony barierkami. Tym samym dostęp do urządzeń jest teraz możliwy tylko poprzez dwa wydzielone korytarze a przy wejściu do nich pojawiły się tablice informacyjne z kilkoma podstawowymi zasadami bezpiecznego użytkowania oraz wizerunkiem Dawida Godźka.
 

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.