Wiadomości z Żor

Seminarium gospodarcze z Profesorem Orłowskim

  • Dodano: 2013-09-12 14:00

Żorska Izba Gospodarcza wraz z ING Bankiem Śląskim S.A. zaprasza do udziału w seminarium gospodarczym, które odbędzie się 8 października 2013 roku o godzinie 10:15 w sali teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Żorach, przy ul. Dolne Przedmieście 1.


Program seminarium poświęcony będzie w całości tematyce gospodarki. Spotkanie rozpocznie krótka prelekcja Wiceprezesa Zarządu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A., Andrzeja Zabieglińskiego pn.: "Jesień 2013 jako dobry czas na decyzję o inwestycji w KSSE S.A.”. Gościem specjalnym seminarium będzie prof. Witold Orłowski, który wygłosi prelekcję pn.: "Wielkie spowolnienie minęło – co dalej?”. W trakcie spotkania przewidziano czas na pytania uczestników i dyskusję. Po spotkaniu będzie możliwość porozmawiania z zaproszonymi Gośćmi w czasie poczęstunku. 

W przypadku zainteresowania udziałem w seminarium, prosimy o kontakt z biurem Izby do dnia 4 października 2013 r. pod nr tel. 32/ 4350306 bądź elektronicznie na adres: biuro@zorig.zory.pl
 

Prof. Witold Orłowski – znany ekonomista, były doradca ekonomicznym Prezydenta RP. Aktualnie dyrektor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, współzałożyciel Niezależnego Ośrodka Badań Ekonomicznych NOBE, główny doradca ekonomiczny PricewaterhouseCoopers Polska. W 2011 prof. Orłowski został powołany na stanowisko Specjalnego Doradcy Komisji Europejskiej ds. Budżetu.
Profesor Witold Orłowski zajmuje się problematyką transformacji gospodarczej oraz integracji europejskiej krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Poza makroekonomią i teorią integracji, zajmuje się również modelowaniem i prognozowaniem ekonomicznym oraz obliczeniami symulacyjnymi. Jest autorem sześciu książek, oraz 140 publikacji naukowych (publikowanych w Polsce, USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Austrii i Niemczech).

Organizatorzy:
- Żorska Izba Gospodarcza
- ING Bank Śląski S.A.
 
Partnerzy:

- Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
- Śląskie Partnerstwo Gospodarcze

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również