Wiadomości z Żor

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Podejrzewany jest on o przemetkowanie towaru

  • Dodano: 2020-10-05 09:15

Śledczy z Żor apelują do wszystkich osób, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego wizerunek publikujemy w niniejszym komunikacie.

Podejrzewany jest on o przemetkowanie towaru w jednym z popularnych marketów budowlanych na terenie naszego miasta. Wszelkie informacje, również anonimowe, przyjmowane będą pod numerem tel.: 47 85 533 37, 47 85 532 00 lub za pośrednictwem adresu e-mail: kryminalny@zory.ka.policja.gov.pl

Mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu podejrzewany jest o to, że w dniu 16 września dokonał oszustwa w popularnym markecie budowlanym na terenie Żor. Sprawca nakleił kody kreskowe z tańszych urządzeń na droższe, po czym zapłacił za nie w kasie o ponad 4 tys. złotych mniej.

Na nagraniu z kamer można dostrzec, że sprawcą przestępstwa jest mężczyzna wieku ok. 30 lat, szczupłej budowy ciała, o ciemnych włosach. W chwili popełnienia czynu ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem, z nadrukiem  na piersi w postaci trzech pasów w kolorze czerwonym, białym oraz granatowym z szarym napisem.

Mężczyzna miał na sobie również jasne, krótkie spodenki

Na lewej łydce widoczny kolorowy tatuaż, a także tatuaż na prawym bicepsie. Miał założoną maseczkę ochronną.Wszelkie informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawcy przyjmowane będą pod numerem tel.: 47 85 533 37, 47 85 532 00 lub za pośrednictwem adresu e-mail: kryminalny@zory.ka.policja.gov.pl.

Następna informacja

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.