Wiadomości z Żor

Raport o stanie Gminy Miejskiej Żory za 2022 rok. Urząd zaprasza mieszkańców na debetę

  • Dodano: 2023-06-06 08:15, aktualizacja: 2023-06-06 08:26

Urząd Miasta w Żorach zaprasza mieszkańców do zapoznania się z „Raportem o stanie Gminy Miejskiej Żory za 2022 rok”. Ta publikacja przedstawia życie Miasta Żory w minionym roku, w podziale na najważniejsze jego dziedziny.

Mieszkańcy mogą wziąć udział w debacie nad raportem, która odbędzie się podczas sesji Rady Miasta Żory w czwartek, 22 czerwca. Dodatkowo zamieszczono też informację nt. realizacji uchwał podjętych w minionym roku przez Radę Miasta Żory.

Uprzejmie informuję mieszkańców miasta Żory, że podczas sesji, która odbędzie się 22 czerwca w sali narad Urzędu Miasta Żory przy Rynku 9, Rada Miasta rozpatrzy raport Prezydenta Miasta o stanie gminy. Zgodnie z przepisami ustawy o samorządzie gminnym nad przedstawionym raportem przeprowadzona zostanie debata, w której mogą zabrać głos mieszkańcy miasta.

Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie zobowiązany jest złożyć do Przewodniczącego Rady pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 50 osób. Zgłoszenie należy złożyć najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja do Biura Rady Miasta, Rynek 9, II piętro, pok. 211.

- Piotr Kosztyła, Przewodniczący Rady Miasta Żory

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również