Wiadomości z Żor

Raport o stanie Gminy Miejskiej Żory za 2021 rok – możesz wziąć udział w debacie

  • Dodano: 2022-06-14 11:00

Prezentujemy „Raport o stanie Gminy Miejskiej Żory za 2021 rok” i zapraszamy mieszkańców do zapoznania się z tą publikacją. Przypominamy także, że mieszkańcy mogą wziąć udział w debacie nad raportem, która odbędzie się podczas sesji Rady Miasta Żory w czwartek, 23 czerwca. Dodatkowo zamieszczamy też informację nt. realizacji uchwał podjętych w minionym roku przez Radę Miasta Żory.

- Uprzejmie informuję mieszkańców miasta Żory, że Rada Miasta na sesji, która odbędzie się 23 czerwca br. o godz. 12:00 w sali narad Urzędu Miasta Żory przy Rynku 9, rozpatrzy raport Prezydenta Miasta o stanie gminy. Zgodnie z przepisami ustawy o samorządzie gminnym nad przedstawionym raportem przeprowadzona zostanie debata, w której mogą zabrać głos mieszkańcy miasta.

Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie zobowiązany jest złożyć do Przewodniczącego Rady pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 50 osób. Zgłoszenie należy złożyć najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja do Biura Rady Miasta, Rynek 9, II piętro, pok. 211 - przekazuje Piotr Kosztyła, Przewodniczący Rady Miasta Żory

Do pobrania:

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również