Wiadomości z Żor

Praca w kobiecym stylu, czyli spotkanie dla kobiet w PUP Żory

  • Dodano: 2020-03-02 10:00

Z okazji Dnia Kobiet żorski Powiatowy Urząd Pracy przygotował dla wszystkich pań wyjątkowe spotkanie, poświęcone rozwojowi życia zawodowego.

Podczas wydarzenia pod hasłem „Praca w kobiecym stylu” żorzanki będą mogły przy kawie porozmawiać z doradcą zawodowym, kosmetyczką, stylistką, dietetyczką i trenerką fitness.

Chcemy wyjść naprzeciw kobietom, które potrzebują odbudowania wiary w siebie, motywacji do działania, która następnie przełoży się na aktywność zawodową. Dlatego organizujemy spotkanie dla pań, które borykają się z problemami na rynku pracy – mówi Irena Ficek, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Żorach.

Celem spotkania dla kobiet przy kawie i ciastku będzie nauka odkrywania swoich mocnych stron i budowania pozytywnego wizerunku. Spotkanie pn. „Praca w kobiecym stylu” odbędzie się w poniedziałek, 9 marca o godz. 10:00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Żorach, przy ul. Osińskiej 48. Wstęp jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy pod nr tel. 32 43 42 790 lub 32 34 42 004. 

W programie m.in. zajęcia z doradcą zawodowym, który powie jak dobrze wypaść na rozmowie w sprawie pracy, krótka prelekcja na temat bezpłatnych programów zdrowotnych w naszym mieście oraz spotkanie z dietetykiem, instruktorem fitness, kosmetyczką i stylistką.

Praca w kobiecym stylu, czyli spotkanie dla kobiet w PUP Żory

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.