Wiadomości z Żor

Policjanci znaleźli w samochodzie 29-latka ponad 60 gramów narkotyków!

  • Dodano: 2020-01-07 08:30, aktualizacja: 2020-01-07 14:11

Ponad 60 gramów narkotyków zabezpieczyli w czwartek policjanci z Żor, którzy późnym popołudniem patrolowali nasze miasto.

Znaleźli je w samochodzie 29-letniego mieszkańca powiatu cieszyńskiego, po tym jak zauważyli go przy ulicy Towarowej. Dzięki czujności mundurowych zabronione substancje nie trafią w niczyje ręce, a 29-letni kierowca citroena odpowie za ich posiadanie przed sądem.

W czwartek około godziny 18.00 patrolujący ulice naszego miasta policjanci zauważyli na końcu ulicy Towarowej, tuż przed lasem, zaparkowany samochód i siedzącego za kierownicą mężczyznę. Kiedy podeszli bliżej, chcąc sprawdzić, czy aby wszystko w porządku z kierowcą, ten zaczął nerwowo się zachowywać. Sięgał do schowka, był roztargniony i w nielogiczny sposób udzielał odpowiedzi na pytania mundurowych.

Zachowanie 29-latka na tyle wzbudziło podejrzenia policjantów, że postanowili oni sprawdzić co ukrywa on w samochodzie. Wówczas szybko okazało się, że powodem były przewożone przez niego narkotyki.

W sumie mundurowi zabezpieczyli u mieszkańca powiatu cieszyńskiego ponad 60 gramów narkotyków. W większości stanowiących pochodną amfetaminy oraz gram marihuany, za posiadanie których 29-latek stanie wkrótce przed sądem

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.