Wiadomości z Żor

Policjanci zaopiekowali się mężczyzną, który spadł z wysokości

  • Dodano: 2021-04-08 07:45, aktualizacja: 2021-04-08 08:13

31-letni mieszkaniec Żor, który kilka dni temu uległ nieszczęśliwemu wypadkowi przekazał policjantom podziękowania za udzielenie pierwszej pomocy.

Mężczyzna podczas rozbiórki dachu spadł z wysokości i doznał obrażeń ciała

Na miejsce pierwsi przybyli mundurowi, którzy zaopiekowali się nim do czasu przybycia zespołu ratownictwa medycznego.
Do nieszczęśliwego wypadku doszło na prywatnej posesji w jednej z żorskich dzielnic w ubiegłą sobotę, po godzinie 9.00. Kiedy do oficera dyżurnego wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu ten natychmiast wysłał na miejsce policyjny patrol.

Mundurowi zastali na posesji rannego mężczyznę, który jak się okazało chwilę wcześniej spadł z wysokości około 2-3 metrów, gdy zajmował się rozbiórką dachu oraz jego krewnego. To razem z nim stróże prawa udzielili pierwszej pomocy poszkodowanemu 31-latkowi, a potem przez około 2 godziny oczekiwali na przyjazd karetki pogotowia.

Mężczyzna oczekując z policjantami na pogotowie ratunkowe zdążył odczytać nazwisko jednego z nich, a następnie postanowił podziękować mundurowym za interwencję. Sierż. Maciej Piasecki oraz sierż. Dawid Góra z ogniwa patrolowo-interwencyjnego przez 31-latka zostali docenieni za profesjonalizm i fachową pomoc.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również