Wiadomości z Żor

Policjanci, strażacy i urzędnicy z Żor sprawili urodzinową niespodziankę dla 8-letniej Oli

  • Dodano: 2020-06-22 09:15

Mundurowi z Żor po raz kolejny spełnili urodzinowe marzenie dziecka. 8-latka wraz z rodziną przebywa na kwarantannie, a jakby tego było mało niedawno złamała rękę. Z okazji urodzin Oli policjanci, strażacy oraz urzędnicy postanowili sprawić, aby pomimo wszystko ten ważny dla dziewczynki dzień był wyjątkowy.

Takich urodzin z pewnością nie spodziewała się Ola z Żor, która wraz z rodziną przebywa na kwarantannie. Wprawdzie już pogodziła się z tym, że zabraknie tortu, prezentów i gości, jednak smutno się jej zrobiło, gdy jeszcze w tym czasie złamała rękę. Mama dziewczynki postanowiła zadzwonić do jednej z żorskich policjantek i opowiedzieć o nieszczęściu jakie spotkało córkę.

ZOBACZ NAGRANIE

Miejscowi policjanci kilka tygodni temu sprawili radość 6-letniemu Antosiowi, który również na kwarantannie obchodził swoje urodziny, dlatego też i tym razem jednogłośnie podjęli decyzję, że odwiedzą także Olę. Do pomocy przy organizacji urodzinowego występu zaprosili strażaków ochotników, urzędników, a także przyjaciół dziewczynki.

Przed godziną 11.00 przed blokiem 8-latki pojawili się dzielnicowi, strażacy, wolontariusze oraz znajomi, a u ich boku maskotki: Żorki, Pożorka oraz policyjnego Sznupka. Z głośnika specjalnie dla Oli "popłynęła" urodzinowa piosenka i zabłysły światła w służbowych wozach. Solenizantka otrzymała też upominek od miasta oraz pluszową maskotę Sznupka.

Dziękujemy za pomoc w organizacji wydarzenia Pani Annie Ujmie - Pełnomocnikowi Prezydenta ds. Promocji, Kultury i Sportu, Panu Adrianowi Lubszczyk - Kierownikowi Biura Promocji, Kultury i Sportu, Ochotniczej Straży Pożarnej w Żorach, sierż.szt. Adamowi Doleżychowi z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, wolontariuszom, a także dziennikarzom Telewizji Polskiej w Katowicach. Oli natomiast życzymy dużo zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.