Wiadomości z Żor

Policjanci eskortowali do szpitala dziecko wymagające natychmiastowej pomocy lekarskiej

  • Dodano: 2024-01-19 09:15

Dzięki eskorcie policjantów 3-letnie dziecko otrzymało natychmiastową pomoc medyczną. Dziewczynka doświadczyła upadku, co spowodowało bardzo silny ból. Rodzice w drodze do szpitala wbiegli do żorskiej komendy i poprosili o pomoc. Stróże prawa pilotowali samochód do szpitala specjalizującego się w urazach dzieci w Rybniku-Orzepowicach, a dziecko na czas otrzymało fachową pomoc lekarską.

Natychmiastowa pomoc żorskich policjantów

Szczęśliwie zakończyło się zdarzenie, do którego doszło w niedzielę. 3-latka przewróciła się i doznała poważnego urazu, który powodował bardzo silny ból. Rodzice natychmiast wsiedli do samochodu, aby zawieźć dziecko do szpitala. Z uwagi na to, że najbliższy szpital zajmujący się takimi przypadkami jest placówka w Rybniku-Orzepowicach i tam też pilnie musieli dotrzeć zrozpaczeni rodzice.

W trakcie przejazdu, przedstawiając całą sytuację, poprosili o pomoc Dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Żorach. Stróże prawa zareagowali błyskawicznie i pilotowali pojazd do szpitala dziecięcego w Orzepowicach.

Dzięki temu dziewczynka szybko trafiła na urazową izbę przyjęć i pod opiekę lekarzy. Za okazaną pomoc, rodzice dziecka napisali mail do Komendanta Miejskiego Policji w Żorach, w którym pogratulowali odpowiedniej postawy policjantów.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również