Wiadomości z Żor

Podwórko Nivea powstanie w Żorach. Szkoła Podstawowa nr 4 wygrała w głosowaniu

  • Dodano: 2021-07-20 10:30

Wielka radość uczniów SP nr 4 w Żorach. Szkoła wygrała w tegorocznej edycji konkursu „Podwórko Nivea”. Jest jedną z pięciu placówek, które uzyskały największą liczbę głosów w swojej kategorii.

Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego postanowiła wystartować w tegorocznej edycji konkursu marki Nivea. Jego celem jest wyposażanie miast i miasteczek w nowoczesne place zabaw dla najmłodszych. Plebiscyt jak co roku był podzielony na trzy grupy: miejscowości poniżej 20 tysięcy mieszkańców, miejscowości od 20 do 60 tysięcy mieszkańców i miasta powyżej 60 tysięcy mieszkańców.

Szkoła Podstawowa z Żor startowała w kategorii miast średnich i ostatecznie uplasowała się na trzecim miejscu z liczbą 12 378 głosów. Oprócz niej na nowy plac zabaw mogą liczyć zwycięski Łowicz, Dzierżoniów, Kłodzko i Łaziska Górne.

Do wygrania było 15 podwórek w lokalizacjach z największa liczbą głosów.

SP nr 4 wygrała podwórko Nivea. Żory na trzecim miejscu w rankingu miast od 20 do 60 tysięcy mieszkańców

Jedyne w swoim rodzaju miejsce, każde o rynkowej wartości 250 tysięcy złotych, które dzięki nowoczesnym sprzętom zachęca dzieci do spędzania czasu razem! – wyjaśniają organizatorzy konkursu.

Łącznie w tej edycji powstanie 20 podwórek Nivea – 5 wybranych przez jury (jeden z placów zabaw stanie w Rudzie Śląskiej) i 15 wybranych przez internautów. Głosować na wybrane lokalizacje można było codziennie.

Szkoła Podstawowa nr 4 przez wiele dni prosiła o wsparcie w głosowaniu i udało się – placówka już wkrótce zyska nowoczesny plac zabaw dla dzieciaków!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również