Wiadomości z Żor

Podwórko Nivea powstanie w Żorach. Szkoła Podstawowa nr 4 wygrała w głosowaniu

  • Dodano: 2021-07-20 10:30

Wielka radość uczniów SP nr 4 w Żorach. Szkoła wygrała w tegorocznej edycji konkursu „Podwórko Nivea”. Jest jedną z pięciu placówek, które uzyskały największą liczbę głosów w swojej kategorii.

Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego postanowiła wystartować w tegorocznej edycji konkursu marki Nivea. Jego celem jest wyposażanie miast i miasteczek w nowoczesne place zabaw dla najmłodszych. Plebiscyt jak co roku był podzielony na trzy grupy: miejscowości poniżej 20 tysięcy mieszkańców, miejscowości od 20 do 60 tysięcy mieszkańców i miasta powyżej 60 tysięcy mieszkańców.

Szkoła Podstawowa z Żor startowała w kategorii miast średnich i ostatecznie uplasowała się na trzecim miejscu z liczbą 12 378 głosów. Oprócz niej na nowy plac zabaw mogą liczyć zwycięski Łowicz, Dzierżoniów, Kłodzko i Łaziska Górne.

Do wygrania było 15 podwórek w lokalizacjach z największa liczbą głosów.

SP nr 4 wygrała podwórko Nivea. Żory na trzecim miejscu w rankingu miast od 20 do 60 tysięcy mieszkańców

Jedyne w swoim rodzaju miejsce, każde o rynkowej wartości 250 tysięcy złotych, które dzięki nowoczesnym sprzętom zachęca dzieci do spędzania czasu razem! – wyjaśniają organizatorzy konkursu.

Łącznie w tej edycji powstanie 20 podwórek Nivea – 5 wybranych przez jury (jeden z placów zabaw stanie w Rudzie Śląskiej) i 15 wybranych przez internautów. Głosować na wybrane lokalizacje można było codziennie.

Szkoła Podstawowa nr 4 przez wiele dni prosiła o wsparcie w głosowaniu i udało się – placówka już wkrótce zyska nowoczesny plac zabaw dla dzieciaków!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.