Wiadomości z Żor

Pijany szedł z pistoletem przez miasto - zabawkowa broń wzbudziła niepokój mieszkańców

  • Dodano: 2019-07-30 12:45

Do nietypowego zdarzenia doszło w piątek w Żorach - policja przed godziną 13 otrzymała zawiadomienie, że ulicą Dworcową przechadza się pijany mężczyzna, który ma w ręku broń palną. Wysłany na miejsce patrol policji nie odnalazł delikwenta, ale dzięki dość dokładnemu opisowi udało się go zlokalizować już na ulicy Kościuszki.

Przybyli na miejsce mundurowi zobaczyli trzydziestolatka, który przechadzał się środkiem ulicy z przedmiotem przypominającym pistolet. Kazali podejrzanemu rzucić broń - co ten natychmiast uczynił, nie szczędząc przy tej okazji kwiecistego repertuaru wulgaryzmów skierowanych w stronę policjantów. Jak się okazało, pistolet był zabawkowy.

Mężczyzna to trzydziestoletni mieszkaniec Żor, dobrze znany policji za liczne wykroczenia i kradzieże sklepowe.  Ze względu na pokaźne upojenie alkoholowe żorski "rewolwerowiec" został przewieziony do izby wytrzeźwień, a do sądu został skierowany wniosek o ukaranie go za przechodzenie w miejscu niedozwolonym oraz za posłane w stronę mundurowych wulgaryzmy.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.