Wiadomości z Żor

Palił się dom. Interweniowali strażacy i policjanci

  • Dodano: 2018-03-09 16:00

Śledczy z Żor wyjaśniają szczegółowe okoliczności pożaru, do którego doszło wczoraj przy ulicy Dworcowej.

Po 23.00 w płomieniach stanął budynek mieszkalny, w którym przebywała rodzina z dziećmi. Choć akcja ratownicza zakończyła się szczęśliwie, jeden z domowników próbował ją utrudniać.

Wczoraj po 23.00 policjanci zostali skierowani na miejsce pożaru, który wybuchł w jednym z domów niedaleko centrum miasta. Podczas, gdy strażacy prowadzili akcję ratowniczą 66-letni właściciel przeszkadzał im. Mężczyzna nie reagował na prośby munudrowych, wchodził w drogę, komentował, a także obraził policjantów. Zażądał od jednego z nich, aby ten zapisał mu na kartce swoje dane, gdyż ma zamiar na niego złożyć skargę, szarpał go też za mundur.

66-latkowi nie podobało się to, że "obcy" ludzie wydają mu polecenia na jego własnej posesji. Zamiast troszczyć się o bezpieczeństwo bliskich martwił się, że strażacy zaleją mu narzędzia. Kiedy stróże prawa próbowali przywołać go do porządku i ułatwić strażakom prowadzenie akcji ten zwyzywał ich.

Na szczęście akcja zakończyła się szczęśliwie i nikt nie ucierpiał w pożarze. Rodzina minionej nocy znalazła schronienie u sąsiadów. Śledczy wyjaśniają steraz zczegółowe okoliczności zdarzenia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również