Wiadomości z Żor

Nowe atrakcje w Twinpigs

  • Dodano: 2018-08-10 09:15

Nie macie pomysłu na ciekawy weekend? Westernowy Park Rozrywki w Żorach przygotował specjalną ofertę dla najmłodszych. Jakie mamy nowości?

Jedną z najnowszych atrakcji jest ogródek farmera oraz zagroda ze zwierzętami. Mieszkają tam m.in. daniele, konie, kuce, osły oraz owce, gęsi, kury, kaczki, świnki i kozy, które cieszą się największą popularnością. Zwierzaki można karmić, głaskać, przytulać, a nawet zrobić sobie z nimi zdjęcie.

„To znak czasów, że wiele dzieci nigdy nie widziało grządki z warzywami czy stada owiec. Właśnie z myślą o nich w Twinpigs powstał ogródek farmera, uchyliliśmy także bramę do zagrody ze zwierzętami - wyjaśnia Beata Basak-Badowska. - Dzięki nowym atrakcjom, wizyta w naszym parku jest nie tylko rozrywką, ale także praktyczną lekcją przyrody. Dzieci uczą się tu m.in. tego jak zachowywać się wobec zwierząt oraz jak o nie dbać - dodaje menagerka Twinpigs.

Zagrody ze zwierzakami znajdują się w zalesionej części westernowego miasteczka. Na dzieci czeka tam także park linowy, domki na drzewach, kilkadziesiąt drewnianych gier zręcznościowych. Mali kowboje i kowbojki grają m.in. w Wielki Kanion, Wyścigi Skorpionów, układają Most Leonarda i strzelają z łuku. Na jednym z drzew znajduje się także podniebna zjeżdżalnia: zjazd zaczyna się w koronie dębu. Strefa leśna zajmuje ponad 2 hektary parku.

Wszystkie nowe atrakcje dostępne są w ramach biletu wstępu do Westernowego Parku Rozrywki Twinpigs.

Nowe atrakcje w Twinpigs

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również