Wiadomości z Żor

Miał trafić na badania, poszedł do więzienia

  • Dodano: 2018-10-29 11:00

32-letni mieszkaniec Żor został w minionym tygodniu zatrzymany, gdyż sąd nakazał policjantom doprowadzić go na badania do szpitala.

W międzyczasie okazało się, że sąd poszukuje go również do wykonania orzeczonej kary. Mężczyzna trafił do zakładu karnego, odsiaduje w nim karę 8 miesięcy pozbawienia wolności.

25 października około 18.00 policyjny patrol pojawił się w jednym z mieszkań w dzielnicy Rój. Mundurowi poszukiwali 32-latka, którego sąd nakazał zatrzymać i doprowadzić na badania w szpitalu. Mężczyzna z pewnością nie spodziewał się ich wizyty, choć wiedział, że niewykonanie polecenia sądu może tak właśnie się skończyć.

32-latek został zatrzymany i doprowadzony do komendy, stamtąd miał trafić do placówki medycznej. Jednak zanim tak się stało mundurowi sprawdzili mężczyznę w policyjnych systemach. Wówczas to wyszło na jaw, że oprócz "skierowania" do lekarza sąd wystawił też nakaz zatrzymania i doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie 32-latek ma odbywać przez najbliższe 8 miesięcy orzeczoną karę bezwzględnego pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również