Wiadomości z Żor

Mażoretki Eksplozja wśród najlepszych na świecie!

• Dodano: 2019-09-23 11:15

Ogromny sukces podczas mistrzostw świata mażoretek odniósł zespół Eksplozji Żory.

Podczas rozgrywanych w czeskiej Pradze zawodów nasze reprezentantki wywalczyły tytuł Wicemistrzyń Świata!

Podopieczne trenerki Dżesiki Skórskiej- Babiak prezentowały swoje umiejętności w kilku konkurencjach, za każdym razem imponując przygotowaniem. Reprezentantki Żor zajęły 7 miejsce w konkurencji MIX senior stage i 7 miejsce w rywalizacji miniformacji senior 2xbaton. Dżesika Skórska-Babiak zajęła natomiast indywidualnie 6 miejsce w konkurencji solo 2xbaton senior.

Prawdziwym popisem żorskich mażoretek były występy w kategorii „Classic Majorettes Senior defile + stage”. Żorzanki po pierwszym dniu rywalizacji zajmowały wysokie 3 miejsce, a kolejnego dnia nie miały sobie równych, dzięki czemu w ogólnej klasyfikacji wskoczyły na drugi stopień podium zdobywają tytuł Wicemistrzyń Świata!