Wiadomości z Żor

Masz pomysł? Zgłoś go do „Kulturalnego Wydobycia”!

  • Dodano: 2021-06-11 10:30

„Kulturalne Wydobycie” to konkurs wspierający realizację społeczno-kulturalnych pomysłów mieszkańców i mieszkanek gminy Suszec.

W ramach „Kulturalnego Wydobycia”, mieszkańcy i mieszkanki mogą realizować swoje pomysły na działania z zakresu animacji kultury, aktywizacji społecznej, edukacji czy rekreacji, związane z wszystkimi dziedzinami kultury oraz sztuki, skierowane głównie do sołeckiej i gminnej społeczności.

Jeśli masz pomysł na ciekawe wydarzenie – koncert, wystawę, warsztaty, spotkania lub inne działania kulturalno-społeczne, przyjdź do suszeckiego GOKu!

Organizatorom konkursu bardzo zależy, aby zaczęły się realizować Twoje „kulturalne” marzenia – Ty wiesz najlepiej, czego Ci brakuje, jak chcesz spędzać wolny czas i co warto zorganizować w Twojej okolicy. Dlatego GOK Suszec zapewnia wsparcie organizacyjne i dofinansowanie na realizację Twojego pomysłu do kwoty 8 000 złotych!

Ważne są potrzeby całej gminnej społeczności

Organizatorzy podkreślają, że w tym roku szczególnie ważne dla nas jest, aby pamiętać o społecznych i kulturalnych potrzebach całej gminnej społeczności – również osób, dla których z różnych powodów udział w wydarzeniach jest trudny. GOK zachęca do zaproszenia do udziału w Waszych pomysłach seniorów, maluchy i ich rodziców, osoby z niepełnosprawnościami i ich rodziców/opiekunów, ludzi, którzy z różnych powodów rzadko spędzają czas z innymi.

Chcesz zgłosić swój pomysł?

Wypełnij kartę pomysłu dostępną TUTAJ  i prześlij ją lub dostarcz do biura GOK w Suszcu do 25 czerwca 2021 roku.

Masz pytania lub wątpliwości? Nie wiesz, jak poprawnie wypełnić formularz konkursowy? Wszelkich informacji udzielają Agnieszka Zielonka-Mitura oraz Łukasz Żydek, telefonicznie: 32 212 44 91 wew. 21, mailowo: aga@kulturasuszec.pl / lukasz@kulturasuszec.pl, osobiście (po wcześniejszym umówieniu się).

Konkurs jest organizowany w ramach projektu "Kulturalne Wydobycie 2.0" i dofinansowano go ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury "Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2021".

Masz pomysł? Zgłoś go do „Kulturalnego Wydobycia”!

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.