Wiadomości z Żor

Masz pomysł? Zgłoś go do „Kulturalnego Wydobycia”!

  • Dodano: 2021-06-11 10:30

„Kulturalne Wydobycie” to konkurs wspierający realizację społeczno-kulturalnych pomysłów mieszkańców i mieszkanek gminy Suszec.

W ramach „Kulturalnego Wydobycia”, mieszkańcy i mieszkanki mogą realizować swoje pomysły na działania z zakresu animacji kultury, aktywizacji społecznej, edukacji czy rekreacji, związane z wszystkimi dziedzinami kultury oraz sztuki, skierowane głównie do sołeckiej i gminnej społeczności.

Jeśli masz pomysł na ciekawe wydarzenie – koncert, wystawę, warsztaty, spotkania lub inne działania kulturalno-społeczne, przyjdź do suszeckiego GOKu!

Organizatorom konkursu bardzo zależy, aby zaczęły się realizować Twoje „kulturalne” marzenia – Ty wiesz najlepiej, czego Ci brakuje, jak chcesz spędzać wolny czas i co warto zorganizować w Twojej okolicy. Dlatego GOK Suszec zapewnia wsparcie organizacyjne i dofinansowanie na realizację Twojego pomysłu do kwoty 8 000 złotych!

Ważne są potrzeby całej gminnej społeczności

Organizatorzy podkreślają, że w tym roku szczególnie ważne dla nas jest, aby pamiętać o społecznych i kulturalnych potrzebach całej gminnej społeczności – również osób, dla których z różnych powodów udział w wydarzeniach jest trudny. GOK zachęca do zaproszenia do udziału w Waszych pomysłach seniorów, maluchy i ich rodziców, osoby z niepełnosprawnościami i ich rodziców/opiekunów, ludzi, którzy z różnych powodów rzadko spędzają czas z innymi.

Chcesz zgłosić swój pomysł?

Wypełnij kartę pomysłu dostępną TUTAJ  i prześlij ją lub dostarcz do biura GOK w Suszcu do 25 czerwca 2021 roku.

Masz pytania lub wątpliwości? Nie wiesz, jak poprawnie wypełnić formularz konkursowy? Wszelkich informacji udzielają Agnieszka Zielonka-Mitura oraz Łukasz Żydek, telefonicznie: 32 212 44 91 wew. 21, mailowo: aga@kulturasuszec.pl / lukasz@kulturasuszec.pl, osobiście (po wcześniejszym umówieniu się).

Konkurs jest organizowany w ramach projektu "Kulturalne Wydobycie 2.0" i dofinansowano go ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury "Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2021".

Masz pomysł? Zgłoś go do „Kulturalnego Wydobycia”!

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.