Wiadomości z Żor

Majówka na Rynku za nami

  • Dodano: 2018-05-06 16:45

Tłumy żorzan wypełniły miejski rynek 3 maja podczas zorganizowanej przez Miejski Ośrodek Kultury imprezy. Było pysznie, kolorowo i tanecznie.

Wszystko to dla niepełnosprawnej żorzanki, Nikoli Szafarczyk. Podczas pikniku wolontariusze zebrali sporą sumę na leczenie i rehabilitację dziewczynki. Na Rynku od południa na przyrządzane przez siebie dania zapraszali właściciele foodtrucków. O 14:00 rozpoczął się Słodki Piknik- warsztaty cukiernicze dla najmłodszych zorganizowane przez firmę Chechłacz. W tym samym czasie, zgromadzonych na Rynku żorzan zespół Butterfly z UTW Żory wraz z prowadzącą Joanną Dziedzic zaprosił do tańczenia zumby. Później wystąpiły zespoły taneczne Studia Tańca Step Art i klubu Wisus. O 15:00 mogliśmy zobaczyć pozytywnie nakręconą animacja dzięki artystom z „Pozytywka” Fabryka Dobrych Pomysłów.

Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych, w tym rodzinnych puzzli, mega gry w kółko i krzyżyk, wyścigu na taczkach, jazdy na konikach, tuneli i wysp, baniek małych i dużych, a także kręgli boja, przeciągania liny, nart i transporterów, konkursów rodzinnych i indywidualnych z nagrodami. Zorganizowano również strefę malucha, a dzieciaki mogły bawić się na dmuchańcach.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z pikniku!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również