Wiadomości z Żor

Kurs euro na www.eurofunduszekurs.eu

  • Dodano: 2008-08-06 09:15, aktualizacja: 2008-08-06 15:16

Zasadom zarządzania projektami współfinansowanymi ze środków Unii Europejskiej poświęcony jest kurs udostępniony na stronie internetowej www.eurofunduszekurs.eu. Każdy zainteresowany pogłębieniem swojej wiedzy w zakresie funduszy unijnych może bezpłatnie zarejestrować się na stronie i wziąć udział w zabawie. Pomyśle zakończenie kursu umożliwia wydrukowanie okolicznościowego certyfikatu oraz zbudowanie wirtualnego wieżowca.

Kurs ma charakter interaktywnej zabawy i składa się z sześciu modułów tematycznych – dotyczących m.in. przygotowania projektów zgłaszanych do dofinansowania oraz zasad zarządzania projektami europejskimi. Aby skorzystać z zasobów kursu należy zarejestrować się na stronie.

Każdy moduł kursu kończy się quizem, który sprawdza wiedzę użytkownika w danym zakresie. Można poprawiać już uzyskane wyniki oraz wracać do danego testu w dogodnym dla siebie czasie – umożliwia to funkcja "profile". Strona zaprojektowana została z myślą o osobach niepełnosprawnych poprzez możliwość powiększania czcionki oraz podłożenie głosu lektora, który informuje m.in. o miejscu, gdzie znajduje się dany użytkownik.

Stronę uzupełniają studia przypadków dziesięciu projektów zrealizowanych w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego (ZPORR) w województwie śląskim oraz adresy internetowe instytucji odpowiedzialnych za fundusze europejskie.
Środki na realizację przedsięwzięcia pochodzą z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa w ramach Pomocy Technicznej ZPORR.

Źródło: www.katowice.uw.gov.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również